Po "Ballon d'Or" apdovanojimo – "Barcelona" sirgalius neraminanti L. Messi žinutė

2019-12-03 11:50:44 Lionel Andres Messi FC Barcelona

Šeštą kartą savo karjeroje "Auksinį kamuolį" laimėjęs Lionelis Messi prakalbo apie nenumaldomai artėjančią karjeros pabaigą.

32-ejų metų "Barcelona" žvaigždė "Ballon d'Or" rinkimuose septyniais balsais pranoko Virgilą van Dijką. Kaip ceremonijos metu atskleidė pats futbolininkas, jis supranta, kad tokių apdovanojimų ateityje mažės.

"Šiandien atsiimu šeštąjį "Auksinį kamuolį". Tai – visiskai kitoks momentas", – teigė L. Messi.

"Kaip sakė mano žmona, niekada negali sustoti svajoti, tačiau visada turi norėti tobulėti bei džiaugtis tuo, ką darai. Aš suprantu savo amžių ir noriu tokiais momentais pasidžiaugti labiau nei bet kada.

Mano karjera artėja link pabaigos. Sunku apie tai net pagalvoti. Žinau, kad priešakyje dar turiu keletą nuostabių metų.

Tokiais momentais supranti, kaip greitai bėga laikas. Noriu toliau džiaugtis futbolu bei savo šeima", – pridūrė L. Messi.

Įvertinimas: 13 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gerard 12-03 13:02
34 2
Na taip sureikšminti nereiktų, kad futbolas mirs. Taip jo fenomenalumo trūks, bet aš žiūriu ir kitus mačus, be Barselonos. Nemirė futbolas po Pele, Maradonos ir visų kitų žvaigždžių. Išgyvens ir po Messi.
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 12-03 20:58
6 10
Futbolas mirs tik Barsos fanams.. Aš mėgstu pažiūrėt į Messi, bet Barsos žaidžiamo futbolo nekenčiu(Suarez), todėl žiūrau į kitas komandas, tai Messi pasitraukimas man įtakos nesudarytu
Cituoti
Kenedis 12-03 20:14
5 18
Nebus Messi, bus koks nors kitas gnomas, kuri ziniasklaida iskels iki pasaulinio lygio zvaigzdes...
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 12-03 12:44
37 59
Faktas vienas - Messi baigus karjerą futbolas mirs, kažkuriam laikui ar visam neaišku, vis dėlto vis atsiranda kas nors ypatingo (Pele, Maradona, Messi). Bet kokiems 4-5 metams bus gili duobė. Telieka džiaugtis tais keliais metais, kurie liko ir kaifuoti
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 12-03 14:07
16 54
Na kas supranta futbola, plika akim mato, kad mesio karjera link pabaigos eme arteti po to, kai barsa paliko Xavi ir Iniesta
Cituoti