Pirmojo testo neišlaikęs F. Lampardas: "Varžovai nedovanojo už mūsų klaidas"

Franko Lampardo oficialus debiutas prie Londono "Chelsea" vairo virto tikru košmaru – "mėlynieji" pasirodymą Anglijos "Premier" lygoje pradėjo triuškinančia nesėkme.

Puikiai rungtynes "Old Trafford" stadione pradėjusi "Chelsea" ekipa prisižaidė savo baudos aikštelėje ir nuo "Manchester United" komandos "atsirašė" keturis įvarčius – 0:4.

Po rungtynių kalbėjęs F. Lampardas teigė, kad tai buvo realybės pasitikrinimas.

"Mes vis dar neturime kelių itin svarbių žaidėjų, bet tai neturėtų būti pasiteisinimas", – pokalbį pradėjo strategas. – Komanda, kuri šiandien buvo aikštėje, yra pajėgi konkuruoti tokio lygio rungtynėse ir tai darė didžiąją jų dalį. Visgi mes padarėme keturias klaidas, o oponentai buvo šaltakraujiški ir jomis idealiai pasinaudojo".

"Man Utd" yra kontratakuojanti komanda, tai jų pagrindinė jėga. Jie turi greitus futbolininkus, kurie kiekvieną mūsų kamuolio praradimą gali paversti galimybe.

Didžiąją rungtynių dalį mes nesuteikėme jiems šio pranašumo. Mes buvo tie, kurie greitai sugebėdavo atsikovoti kamuolį, tačiau mūsų perdavimai baudos aikštelėje buvo ganėtinai prasti.

Pirmajame kėlinyje jautėmės tikrai komfortabiliai, todėl tikrai bus iš ko pasimokyti. Mes negalime daryti tokių klaidų, kai žaidžiame tokiame lygyje", – pridūrė F. Lampardas.

Trečiadienį "Chelsea" komandos lauks dar vienas testas – "mėlynieji" kausis su "Liverpool" dėl UEFA Supertaurės.

Įvertinimas: 5 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Edgarinio
 Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 08-12 13:52
22 0
Sėkmingas žaidėjas ne visada sėkmingas treneris - taip, šitas tiesa. Bet matant koks žaidėjas buvo Lampardas, turiu omenyje jo vadovavimą komandai ir buvimą komandos smegenimis aikštėje, net neabejoju, jog Lampardas bus aukščiausio lygio specialistas. Realiai man jis yra kaip futbolo Šaras. Abu buvo sėkmingi komandų generolai aikštėje, dabar vienas sparčiau, kitam dar šiek tiek reikia laiko, bet abu įrodinėja, jog yra itin perspektyvūs strategai. Nors ir pralaimėjo Chelsea 0-4, bet bendram rungtynių vaizde, vistiek judėjo labai smagiai.
Cituoti
 Bebraas (Manchester United FC) 08-12 12:57
15 0
Lampardas buvo vienas mėgstamiausių Chelsea žaidėju, ir bus puikus treneris, nors Chelsea kaip komandos aš ir ne megėjas, bet Frankis patinka. Duokit laiko, perrekonstruos tą komandą, kelis sezonus iš eilės Chelsea valdė kas norėjo, treneris po trenerio, ir kiekvienas su savo transferais ir teorijom, jeigu neatleis dabartinio trenerio tai kils mėlynieji aukštyn ir aukštyn, tas pats ir su ManUnited, nedavė Olei įsibegėti, jau rėkavo, kad per silpnas, laiko reikia, laiko...
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-12 14:02
6 0
Gaila,kad Lampardo toks debiutas buvo.. Bet nieko , atsiims gal
Cituoti
 Blue blood 08-12 15:26
1 0
Zaidimo braizas geras tik aisku klaidu buvo po velniu kontroataku
Cituoti
Renatas Spekulionis 08-12 22:50
0 0
pritariu 100 %
Cituoti