Pirmoji "Thun" pergalė Čempionų lygoje © Eurofootball.lt
Prasidėjo UEFA Čempionų lygos grupių etapo antrojo turo varžybos - pirmą dieną staigmenų neužfiksuota, ir pergales iškovojo praktiškai visi favoritai. Įsimintiną laimėjimą pasiekė tik lygos debiutantas "Thun", antrą iš eilės nesėkmę patyrė "Werder", o "Man Utd" tik rungtynių pabaigoje palaužė "Benfica" ekipos pasipriešinimą.

Antrus metus iš eilės grupių turnyre kartu dominuoja Miuncheno "Bayern" ir Turino "Juventus" klubai, A grupės rungtynėse abu įsirašę į savo sąskaitą antrąsias pergales. "Bayern", Europoje pirmą kartą žaidęs "Allianz" arenoje, minimalia persvara M.Demichelio po kampinio pasiekto įvarčio dėka palaužęs "Brugge", tuo tarpu "Juve" nesunkiai laimėjo prieš Vienos "Rapid" - Italijos čempionų ekipos gretose pasižymėjo puolėjų trejetas D.Trezeguet, A.Mutu ir Z.Ibrahimovičius.

Vienvaldžiu lyderiu B grupėje tapo Londono "Arsenal", išvykoje Amsterdame sugebėjęs nepaisant praretėjusios puolimo grandies nugalėti "Ajax" klubą. Svečiai pirmavo jau antrą minutę po puikios kombinacijos įmušus F.Ljungbergui, rezultatą antrojo kėlinio viduryje dar padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs R.Piresas, tad olandams M.Rosenbergo įvarčio neužteko. Pirmuosius tris taškus klubo istorijoje Čempionų lygos turnyre iškovojo šveicarų "Thun", nugalėjęs Prahos "Sparta" klubą po priešpaskutinę minutę S.Hodžičiaus pelnyto įvarčio.

Toliau nesėkmingai turnyras klostosi Brėmeno "Werder" klubui, šį kartą Atėnuose nusileidusiam "Panathinaikos" ekipai. Šeimininkai įtikinamai pirmavo per 8-ias minutęs įmušę du įvarčius, ir nors M.Klose vėliau rezultatą sušvelnino, Graikijos klubas antrame kėlinyje turėjo geresnių progų, bet E.Gonzalezas du kartus pataikė į vartų konstrukciją. Gražų futbolą vėl demonstruoja "Barcelona", rezultatu 4-1 įveikusi "Udinese" ekipą. "Hat-tricką" katalonų komandoje atliko brazilas Ronaldinho, kartą pasižymėjęs iš žaidimo, įmušęs baudos smūgį ir 11 metrų baudinį, vieną įvartį taip pat baudos smūgiu pridėjo Deco, o vienintelį kartą svečių komandoje pasižymėjo gynėjas Felipe.

Įnirtinga konkurencija vyksta D grupėje, kur "Lille" ir "Villarreal" vėl nesugebėjo įmušti bei savo susitikimą baigė nulinėmis lygiosiomis, o "Man Utd" tik po sunkios kovos laimėjo prieš Lisabonos "Benfica". Sero A.Fergusono treniruojama ekipa išsiveržė į priekį 39-ąją minutę, kai po baudos smūgio R.Giggso smūgiuotas kamuolys atšoko nuo sienelės ir įskriejo į vartus, tačiau 59-ą minutę Simao puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino. Pergalę anglų klubui lėmė likus 5-ioms minutėms iki rungtynių pabaigos po kampinio pelnytas R.van Nistelrojaus įvartis.

Antradienio rezultatai

A grupė

"Bayern 1 - 0 "Brugge"
32` [1 - 0] Martin Demichelis

"Juventus" 3 - 0 "Rapid"
27` [1 - 0] David Trezeguet
82` [2 - 0] Adrian Mutu
85` [3 - 0] Zlatan Ibrahimovic

B grupė

"Ajax" 1 - 2 "Arsenal"
2` [0 - 1] Fredrik Ljungberg
69` [0 - 2] Robert Pires (11m.)
71` [1 - 2] Markus Rosenberg

"Thun" 1 - 0 "Sparta"
89` [1 - 0] Selver Hodzic

C grupė

"Panathinaikos" 2 - 1 "Werder"
5` [1 - 0] Ezequiel Gonzalez (11m.)
8` [2 - 0] Evangelos Mantzios
41` [2 - 1] Miroslav Klose

86` Ivan Klasnic ("Werder") pašalintas iš aikštės

"Barcelona" 4 - 1 "Udinese"
13` [1 - 0] Ronaldinho
24` [1 - 1] Felipe
32` [2 - 1] Ronaldinho
41` [3 - 1] Deco
90` [4 - 1] Ronaldinho (11m.)

49` Jose Luis Vidigal ("Udinese") pašalintas iš aikštės

D grupė

"Man Utd" 2 - 1 "Benfica"
39` [1 - 0] Ryan Giggs
59` [1 - 1] Simao Sabrosa
85` [2 - 1] Ruud van Nistelrooy

"Lille" 0 - 0 "Villarreal"