Pirmoji Lietuvos jaunių rinktinės pergalė Palangoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Palangoje prasidėjo tarptautinis U-17 amžiaus grupės futbolo turnyras, vadinamoji LFF taurė, kurią pergale pradėjo Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rinktinė.

Pirmosiose rungtynėse su bendraamžiais iš Azerbaidžano lietuviai nugalėjo rezultatu 3-2. Visi įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje - 46 minutę šeimininkus į priekį išvedė Jevgenijus Morozas, o 58-ą ir 63 minutėmis pasižymėjo Povilas Krasnovskis bei Marius Ambotas.

Rytoj, antradienį, Lietuvos U-17 rinktinė susitinka su bendraamžiais iš Ukrainos, kurie savo rungtynėse minimalia persvara pralaimėjo prieš Baltarusiją, o ketvirtadienį I grupės varžybas mūsiškiai baigs rungtynėmis prieš baltarusius.

Tuo tarpu II grupės rungtynėse sekmadienį Rusija sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3-3 su Lenkija, o Gruzijos jauniai rezultatu 1-0 laimėjo prieš Latviją.