Pirmoje vietoje liekantis "Liverpool" lengvai susitvarkė su "Arsenal"

2019-08-24 18:53:03 Premier League Arsenal FC Liverpool FC

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko daug susidomėjimo sulaukusios 3-ojo turo rungtynės tarp Londono "Arsenal" ir "Liverpool".

"Anfield" tvirtovėje varžovus iš Londono priėmusi "Liverpool" komanda dar kartą parodė, kad jų stadiono sienos "kanonieriams" yra neįveikiamos – "raudonieji" triumfavo rezultatu 3:1.

Abi komandos iki šio susitikimo žygiavo tik pergalingu keliu, tačiau Unai Emery treniruojamai ekipai galiausiai teko nuryti karčią piliulę.

41-ąją minutę Joelis Matipas "Liverpool" komandos kampinį pavertė įvarčiu ir "raudonieji" į pertrauką keliavo tuėdami minimalų pranašumą.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" nė kiek neatsipalaidavo ir sumušė du gana greitus įvarčius, kurių epicentre atsidūrė Mohamedas Salah.

49-ąją minutę egipietis realizavo savo paties uždirbą 11 m. baudinį, kurį užsidirbo gana kvailai baudos aikštelėje už marškinėlių čiupęs Davidas Luizas.

58-ąją minutę vėl po neužtikrinto D. Luizo žaidimo M. Salah spurtavo dešiniuoju kraštu ir savo reidą užbaigė įvarčiu. "Liverpool" įgijo daugiau nei solidų pranašumą.

85-ąją minutę Lucui Torrerai pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau jis komandos situacijos jau nebepakeitė.

"Liverpool" po trijų turų tvirtai įsitaisė pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

"Liverpool" 3 - 1 "Arsenal"
41' [1 - 0] J. Matip
49' [2 - 0] M. Salah (11 m. baudinys)
59' [3 - 0] M. Salah
85' [3 - 1] L. Torreira

Startinės sudėtys:

"Liverpool": Adrián; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum; Salah, Mané, Firmino.

"Arsenal": Leno; Maitland-Niles, Sokratis, David Luiz, Monreal; Xhaka, Guendouzi, Willock, Ceballos; Pepe, Aubameyang.

Įvertinimas: 6 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Arse4everrr 08-24 21:35
33 3
kaip jums pasipriesins tas arsenalas su tokia sudetim, iskart reikejo leist prieki laca auba ir pepe, atraminiai toreira ir genduzi. tada gal kazkas rimciau butu buve, bet jau i lygiuju puse, bet kai isleidzia kaxa ir wilock tai iskart aiskus rezultatas buvo, nesuprantu niekaip emery, tokia sudetim zaist pries liverpool ir kazko tiketis