P.Ince'as: "Liverpool" modelį kopijuojantis "Man Utd" turi rasti keitimą R.Lukaku

2019-08-13 17:59:07 Premier League

Anglijos futbolo garsenybė Paulas Ince'as sukritikavo "Man Utd" komandos sprendimą parduoti puolėją Romelu Lukaku, kuris persikėlė į "Inter" klubą.

"Belgas visada ekipai garantuoja įvarčius. Praėjusio sezono metu buvo galima matyti ženklų, jog jis nėra patenkintas ir nori išvykti.

Tokiam klubui kaip "Man Utd" staiga prarasti 20 įvarčių yra didelė netektis ir jie privalėjo ją kompensuoti.

Neabejoju, jog taiklių puolėjo smūgių bus pasigesta.

Dabar ant Marcuso Rashfordo ir Anthony Martialio pečių užgulė žymiai daugiau atsakomybės. Mano nuomone, norint, kad "raudonieji velniai" gerai pasirodytų, reikia 20-25 Rashfordo įvarčių. Nesu tikras, ar jis sugebės tai įgyvendinti", - sakė P.Ince'as.

"Manau, kad "Man Utd" kopijuoja "Liverpool" modelį - "raudonieji" turi V.van Dijką, o "Man Utd" nusipirko Harry Maguire'ą. Taip pat matoma, jog statoma ant trijų puolėjų, todėl R.Lukaku tapo nereikalingu."

Įvertinimas: 8 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 08-13 20:22
29 8
Kosmosas, liverpool kopijuoja... Nes joks kitas klubas pasaulyje neturejo jokio gynejo ir trim puolejais nezaide. Tik liverpoolis.
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 08-13 21:17
17 4
tai jie juk kopijuoja liverpuli konkreciai - tie nenusipirko puolejo simet tai ir manunited lygiai ta pati padare jei kopijuot tai kopijuot..D lol
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 08-13 23:11
8 3
Manau kad reikia suteikti šansą ir Rashfordui ir kitiems jauniems talentingiems žaidėjams ir galbūt išdygs kažkas panašaus į Mbappe ar dar ką
Cituoti
Deividas Simonis
Deividas Simonis (Manchester United FC) 08-13 22:19
6 1
Manau, kad ir siaip dviems yra lengviau, nei vienam kai viskas krenta ant peciu, o kai dar esi medis, tai ..
Cituoti