Persvaros neišlaikęs "Stumbras" iš Kipro grįžta tuščiomis

2018-07-19 20:05:52 Europos lyga FC Stumbras

Europos lygos pirmame atrankos etape ketvirtadienį vakare Kauno „Stumbras“ Kipre neišsaugojo pranašumo, pasiekto namuose. Atsakomajame mače Kipre „Stumbras“ nusileido 0:2 Limasolio „Apollon“ ekipai ir pasitraukė iš tolimesnių Europos lygos kovų. 

Jau 7-ąją minutę po kampinio smūgiu iš arti „Stumbro“ vartininką nuginklavo Hectoras Yuste.

Po pertraukos 62-ąją minutę tas pats futbolininkas antrąkart kamuolį pasiuntė į „Stumbro“ vartus. Šįkart po skerso perdavimo iš krašto aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį vartininkui tarp rankų.

Po praleisto įvarčio svečius iš Lietuvos būtų gelbėjęs įvartis, tačiau „Stumbrui“ sunkiai sekėsi regzti atakas ir tvirtai rungtynes kontroliavo aikštės šeimininkai.

Iki rungtynių pabaigos kauniečiai taip ir nesukūrė nieko pavojingo bei buvo priversti užbaigti savo pasirodymą Europoje jau po pirmojo Europos lygos atrankos etapo.

Įvertinimas: 1 3

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Komentaras 07-20 12:30
6 0
Vistiek reikia paploti stumbrams, nors ir pralaimėjo daug stipresniam varžovui po atkaklios ir garbingos kovos..
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 07-19 22:26
7 1
Gaila ,bet ačiū jiems už kovą !
Cituoti
XES
XES (RSC Anderlecht, Belgija) 07-19 22:21
4 4
toli dar Stumbrui iki komandos. Techniskai zaidejai stiprus, tikrai nuo kiprieciu neatsilieka, bet nzn ka daryt su kamuoliu. Sprendimu priemimas nulinis. Realiai galetu imti lyga, bet kai treneris futbolo agentas, nera ko noret. Aisku butu Ca imuse ten kai pabego, butu iseje, bet gal uzteks sekmes is kitu komandu.
Cituoti