Persvaros neišlaikęs "Stumbras" iš Kipro grįžta tuščiomis

Europos lygos pirmame atrankos etape ketvirtadienį vakare Kauno „Stumbras“ Kipre neišsaugojo pranašumo, pasiekto namuose. Atsakomajame mače Kipre „Stumbras“ nusileido 0:2 Limasolio „Apollon“ ekipai ir pasitraukė iš tolimesnių Europos lygos kovų.

Jau 7-ąją minutę po kampinio smūgiu iš arti „Stumbro“ vartininką nuginklavo Hectoras Yuste.

Po pertraukos 62-ąją minutę tas pats futbolininkas antrąkart kamuolį pasiuntė į „Stumbro“ vartus. Šįkart po skerso perdavimo iš krašto aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį vartininkui tarp rankų.

Po praleisto įvarčio svečius iš Lietuvos būtų gelbėjęs įvartis, tačiau „Stumbrui“ sunkiai sekėsi regzti atakas ir tvirtai rungtynes kontroliavo aikštės šeimininkai.

Iki rungtynių pabaigos kauniečiai taip ir nesukūrė nieko pavojingo bei buvo priversti užbaigti savo pasirodymą Europoje jau po pirmojo Europos lygos atrankos etapo.