Permainas trenerių štabe atlikęs "Everton" sudavė smūgį "Chelsea" ekipai

2019-12-07 16:14:34 Premier League Chelsea FC Everton FC

14 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 16-ojo turo rungtynės.

Trečią pralaimėjimą per paskutines penkerias rungtynes patyrė Franko Lampardo treniruojamas Londono "Chelsea". Marco Silvą šią savaitę atleidęs Liverpulio "Everton" klubas namuose 3:1 įrodė pranašumą prieš svečius iš Londono.

Rungtynių startas šeimininkų komandai buvo tiesiog idealus – jau 5-ąją minutę po puikaus Djibrilio Sidibe perdavimo galva kamuolį į Kepos vartus nukreipė Richarlisonas.

Antrasis kėlinys prasidėjo tokiu pačiu scenarijumu – "Chelsea" nesuprato savo veiksmu gynyboje, Dominicas Calvertas-Lewinas suklaidino Kurtą Zouma ir smūgiu pažeme padidino komandos pranašumą.

Visgi "Chelsea" komandai netrukus pavyko grįžti į rungtynes – vos po trijų minučių Mateo Kovačičius paleido šūvį iš maždaug 20 metrų ir Jordano Pickfordas buvo bejėgis. Tai buvo pirmasis kroato įvartis "Premier" lygoje.

"Chelsea" turėjo visus šansus panaikinti turimą deficitą, tačiau klaidos gynyboje 84-ąją minutę kainavo dar vieną įvartį, kuris padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.

Kepa atliko perdavimą link K. Zouma, šis nepasiekė kamuolio, "Everton" spurtavo į priekį ir D. Calvertas-Lewinas po sumaišties baudos aikštelėje dar kartą nukreipė kamuolį į "Chelsea" vartus.

"Chelsea" su 29 taškais lieka ketvirtoje vietoje, tačiau jų pranašumas prieš artimiausią persekiotoją gali sumažėti iki trijų taškų.

"Everton" po pergalės kilstelėjo į 14-ąją poziciją.

"Everton" 3 - 1 "Chelsea"
5' [1 - 0] Richarlison
49' [2 - 0] D. Calvert-Lewin
52' [2 - 1] M. Kovačič
84' [3 - 1] D. Calvert-Lewin

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

GalaxyY
 GalaxyY (Liverpool FC, Anglija) 12-07 16:50
20 1
Visiems pakeitus trenerius pasiseka, nusišypso laimė ir laimi artimiausias varžybas. Arsenalui niekur nesiseka.
Cituoti
 Gerard 12-07 19:56
11 0
Apetitas kyla bevalgant. Chelsea sezonas puikus, niekas tokio neprognozavo. Dabar viena nesėkmė ir fanai dergiat žaidėjus. Visiems būna duobių, atsities.
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 12-07 16:27
8 2
Šokiruojanti galinė linija. Kepa, gynėjai. Pasimetę, pasiklydę, apžaisti. Nuo kada brangiausias pasaulio vartininkas kas varžybas daro 3 kritines klaidas perdavimo metu? Apgailėtina. Reikia pasaulinės klasės vidurio gynėjo, jaunimas turi savo momentų, bet dažniausiai laksto pasimetę, nesugraibo kamuolio galva. Silpnas Kante ir Mount, ypatingai patiko Kovačič. Batshuayi išėjęs eilinį kartą nematomas, lygiai kaip ir Hudson-Odoi. Willian irgi. Žaidimas lėtas, per daug užtęstas, per daug nereikalingų perdavimų. Vienas silpniausių sezono mačų. Azpilicueta negali žaist LB. Nėra pas jį puolimo įgūdžių tai pozicijai. Bedančiai ten esame, kai dalyvauja ir Azpi.