Pergalingose "Real Betis" rungtynės – 38-erių metų Joaquino "hat-trickas"

2019-12-08 16:54:59 La Liga Real Betis Balompié

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar dvejos 16-ojo turo rungtynės.

Jos pažymėtos istoriniu Ispanijos futbolo legendos Joaquino pasirodymu. 38-erių metų futbolininko "hat-trickas" nulėmė Sevilijos "Real Betis" pergalę prieš Bilbao "Athletic".

Baskai iki šių rungtynių rodė geriausią statistiką gynyboje iš visų lygos komandų.

Joaquinas visus tris įvarčius įmušė per pirmas 20 rungtynių minučių. Jam tai buvo pirmasis karjeros, trunkančios jau 20 metų, "hat-trickas". Be to, jis tapo vyriausiu žaidėju, įmušusiu tris įvarčius per vienerias "La Liga" rungtynes.

Vėliau atsitiesti bandžiusi "Athletic" ekipa buvo arti to, kad sugadintų Joaquino šventę – 44-ąją minutę Inaki Williamsas sušvelnino atsilikimą, o 75-ąją minutę intrigos įnešė tikslus Yuri Berciche smūgis.

Visgi per likusį laiką atsilaikiusi "Real Betis" komanda pasiekė trečią pergalę iš eilės ir pakilo į 11-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergalę minimaliu skirtumu pasiekusi Madrido "Getafe" į septintąją vietą nūstūmę kaimynę Madrido "Atletico" ekipą.

Rezultatai:

"Real Betis" 3 - 2 "Athletic"
2' [1 - 0] Joaquin
11' [2 - 0] Joaquin
20' [3 - 0] Joaquin
44' [3 - 1] I. Williams (11 m. baudinys)
75' [3 - 2] Y. Berchiche

"Eibar" 0 - 1 "Getafe"
67' [0 - 1] Angel

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Anbo
Anbo (Brazilija) 12-08 18:13
9 1
super veteranas, turi dar parako. patinka man Betis, nes klubo spalvos teisingos! beje, tai buvo ir Sabonio mėgstamas futbolo klubas kai žaidė Ispanijoj
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 12-08 22:58
7 9
Legendų legenda Joaquinas, tokiuose metuose dar sugeba duoti garo. Čia jums ne Tapinaldo rąstas, kur jau 28 visiškai supuvo ir kreivė krito taip žemyn, kad 32 metų jau buvo priverstas keltis į merdinčią pensininkų ir atbrosų lygą, kad nebesidarytų gėdos stipriausiam čempionate. Kad ir merdinčioj pensininkų ir atbrosų lygoje sorakovniko sulaukę žaidėjai nuolatos lošia starte kaip ir normalu, bet net ne metuose esmė, be nusibezdėjusių pensininkų atėjusių užbaigti karjeras čia taip pat surenkami ir tokie atbrosai kaip Penaldo lavonas arba tokie niekam nereikalingi lavonai kaip mažų mačų žaidėjas Lowkaku ar Smallingas tiesiog plėšo visą lygą ką tik atėję, tai ką norėti Ateina koks rimtesnis žaidėjas kaip fosilijos Vertėjo sužlugdytas Alachas, porą sezonų suplėšo pensininkus ir eina į aukštesnį lygį iš karto. Beje, kur naujiena apie niekam neįdomią pensininkų lygą? Juk PR7 antri metai jau ten daužo, bet visiems giliai po.chui
Cituoti