Penki favoritai žengė į taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Antradienį sužaistos LFF taurės aštuntfinalio rungtynės - penki "A lygos" klubai žaidė atsakomuosius susitikimus išvykose ir išsaugojo turėtą pranašumą bei žengė toliau, o pirmasis "Vilniaus" ir "Šiaulių" mačas baigėsi lygiosiomis.

Didžiausią dienos pergalę iškovojo Lietuvos čempionas FBK "Kaunas", rezultatu 8-0 sutriuškinęs antrąją "Vėtros" ekipą ir lengvai patekęs į ketvirtfinalį: tris įvarčius kauniečiams pelnė R.Beniušis, du kartus pasižymėjo E.Poderis.

Pergalę dideliu skirtumu pasiekė ir "Ekranas", nepasigailėjęs Jonavos "Lietavos" ir įmušęs jai penkis kartus, keturis iš jų antrajame kėlinyje. Antrą kartą varžovus įveikė ir "Šilutė", rezultatu 0-2 įveikusi Plungės "Babrungą".

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Vilniaus "Vėtra", minimalia persvara nusileidusi "Kauno Jėgėriams", tačiau vistiek patekusi į ketvirtfinalį dėl įtikinamesnės pergalės namuose. Varžovų neįveikė ir Klaipėdos "Atlantas", sužaidęs taikiai su Kėdainių "Nevėžiu", bet po surinkto įvarčių kraičio pirmose rungtynėse taip pat žengęs toliau.

Kaip ir tikėtąsi, įdomiausia pora tapo "Vilniaus" ir "Šiaulių" varžybos - nukeltose pirmose rungtynėse komandos sužaidė lygiosiomis 1-1, taigi intriga išlieka ir iki atsakomųjų varžybų, vyksiančių ateinantį šeštadienį. Rytoj atsakomąsias rungtynes žais "Sūduva" ir "Rodovitas".

Antradienio ketvirtfinalio rungtynių statistika

"Vilnius" 1 - 1 "Šiauliai"
(Atsakomosios rungtynės kovo 26 d.)
28' [1 - 0] Mindaugas Panka
65' [1 - 1] Gediminas Butavičius

"Vėtra-2" 0 - 8 "Kaunas"
(Pirmos rungtynės 0-4, bendras rezultatas 0-12)
3' [0 - 1] Irmantas Zelmikas
8' [0 - 2] Kęstutis Ivaškevičius
41' [0 - 3] Andrius Gedgaudas
43' [0 - 4] Ričardas Beniušis
60' [0 - 5] Ričardas Beniušis
66' [0 - 6] Eimantas Poderis
75' [0 - 7] Ričardas Beniušis
85' [0 - 8] Eimantas Poderis

"Kauno Jėgeriai" 1 - 0 "Vėtra"
(Pirmos 0-4, bendras 1-4)
18' [1 - 0] Aurimas Mančas

"Babrungas" 0 - 2 "Šilutė"
(Pirmos 1-5, bendras 1-7)
37' [0 - 1] Nerijus Mačiulis
45' [0 - 2] Gvidas Juška

"Nevėžis" 0 - 0 "Atlantas"
(Pirmos 1-6, bendras 1-6)

"Lietava" 0 - 5 "Ekranas"
(Pirmos 0-3, bendras 0-8)
35' [0 - 1] Arūnas Klimavičius
57' [0 - 2] Gediminas Paulauskas
78' [0 - 3] Vitalijus Kavaliauskas
88' [0 - 4] Mantas Savėnas
89' [0 - 5] Valerijus Mižigurskis