Paskelbtas artėjančio "Premier" lygos sezono tvarkaraštis: pirmajame ture – "Chelsea" ir "Man Utd" dvikova

2019-06-13 11:06:59 Premier League

Anglijos "Premier" lyga jau sudarė būsimo 2019-20 metų sezono tvarkaraštį. Didžiulį susidomėjimo kasmet sulaukiančios pirmenybės prasidės rugpjūčio 9 dieną, o finišuos – kitų metų gegužės 17 dieną.

Pirmieji pasirodymą pradės "Liverpool" futbolininkai, kurie namuose priims į stipriausią divizioną sugrįžtantį "Norwich" klubą. Rugpjūčio 10 dieną bus sužaistos dar septynerios rungtynės.

Rugpjūčio 11 dieną įvyks dvi paskutinės pirmojo turo rungtynės, iš kurių vienos bus pažymėtos tikru futbolu desertu – "Manchester United" namuose susigrums su Londono "Chelsea".

Antrajame ture šalies čempionų "Manchester City" lauks rungtynės su Londono "Tottenham", trečiajame "Liverpool" priims "Arsenal" komandą, o ketvirtajame ture tas pats "Arsenal" kausis su "Tottenham".

"Liverpool" ir "Man City" klubų susitikimai, kurie potencialiai yra keliantys daugiausiai susidomėjimo, įvyks lapkričio ir balandžio mėnesiais. Pirmieji namuose kausis "raudonieji", o kitos rungtynės balandžio 4 d. kelsis į "Etihad".

Priminsime, kad šį sezoną į "Premier" lygą pateko "Norwich", "Aston Villa" ir "Sheffield Utd". 

Pilną tvarkaraštį rasite šioje nuorodoje.

Pirmojo turo tvarkaraštis:

Įvertinimas: 4 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 06-13 15:07
3 17
>>> Grandpa... Tu ziuriu daznai nusisneki... Pasaulyje patys ziurimiausi macai yra Realas Barca ir viceverca, anglu lygos macai net per puse neprisiartina prie EL CLASICO audiencijos... Panardyk biski po saitus suzinosi
Cituoti