Pasikeitimai "Real" gretose: G. Bale'as išvyksta į Kiniją, J. Rodriguezas – grįžta

Garethas Bale'as artimiausiu metu paliks Madrido "Real" klubą, skelbia "Marca" ir "Sky Sports".

Su Kinijos klubais jau kurį laiką kalbėję G. Bale'o atstovai susitarė dėl futbolininką tenkinančių kontrakto sąlygų ir dabar laukia Madrido "Real" leidimo išvykti.

G. Bale'o ir Madrido ekipos šiąnakt laukia draugiškos rungtynės prieš Madrido "Atletico". Po jų komanda grįš į Ispanija ir, kaip prognozuojama, Velso rinktinės futbolininkas iškart atsisveikins su savo ekipos draugais.

Teigiama, kad "Jiangsu Suning" sutiko 30-metį krašto puolėją padaryti geriausiai apmokamu futbolininku pasaulyje. Jam per savaitę bus mokamas 1 mln. svarų sterlingų atlyginimas. Per metus britas savo banko sąskaitą papildys 52 mln. svarų.

Savo ruožtu "Juganes" televizija skelbia, kad Madrido "Real" klube liks Jamesas Rodriguezas. Su "Napoli" ir Madrido "Atletico" ekipomis sietas kolumbietis po Marco Asensio traumos ir G. Bale'o išvykimo galiausiai sulaukė šanso "baltųjų" gretose.

Teigiama, kad tai dar nėra galutinis sprendimas, tačiau bent šiuo metu Florentino Perezas yra tikras, kad kolumbietis liks klube.

Jis prie komandos turėtų prisijungti šį pirmadienį, kai oficialiai baigsis jo atostogos.

Įvertinimas: 7 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 07-27 01:32
28 3
Dėl Jameso džiugu
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 07-27 03:58
18 3
Oi kiek daug darbo laukia Realui vps nežaidžia kaip komanda, Atletico juda normaliai viskas naujokai tikrai atrodo gerai , o Reale tragedija.
Cituoti
Maracana (Liverpool FC, Ispanija) 07-27 11:13
4 1
Nerašykit tokių antraščių nes čia tos pačios kalbos... Dar niekur nevyksta nei Bale nei James.
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 07-27 09:00
3 0
Nu va kaip viskas susideliojo. Sansas uzsirekomenduot Rodriguezui, nors tam prireike Baleo pardavimo ir Asensio traumos. Rodriguezas vistiek nera matomas, kaip ilgalaikis Realo zaidejas, nebent stipriai suspindetu.
Cituoti
 Sva Jus (Real Madrid C.F., Liverpool FC) 07-27 11:12
1 1
Slopsta realas, bet čia tik pasiruošimas, galėsime spresti kai sezonas įsivažiuos.
Cituoti