Paaiškėjo, kuo B. Fernandesas neįtiko "Man Utd" skautams

"Manchester United" šią vasarą prarado ilgametį komandos vidurio saugą Anderį Herrerą, kuris persikėlė į Paryžiaus "Saint-Germain" ekipą, o į jo vietą "raudonieji velniai" taip ir neįsigijo nė vieno futbolininko.

Transferų lango metu itin realiu kandidatu atvykti į Mančesterį buvo laikomas Lisabonos "Sporting" ekipos vidurio saugas Bruno Fernandesas, tačiau sandoris taip ir neįvyko.

ESPN praneša, kad "Man Utd" ekipos skautų itin neramino viena 24-erių portugalo savybė - dažnai prarandami kamuoliai. Pasak šio portalo šaltinių, būtent tai ir užkirto kelią B. Fernandesui į Mančesterį.

Taip pat pranešama, jog "raudonieji velniai" buvo nepatenkinti nuolat žiniasklaidoje pasirodydavusiais gandais apie susidomėjimą šiuo futbolininku. Klubo vadovai įsitikinę, kad "Sporting" tokiu būdu bandė kelti savo žaidėjo kainą.

B. Fernandesas praėjusį sezoną "Sporting" gretose sužaidė 53 rungtynes, pelnė 32 įvarčius ir atliko 18 rezultatyvių perdavimų.

Įvertinimas: 8 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Komanderis 08-15 18:09
28 18
dar viena MU nesamone. kazkokias nesamones sneka ir tiek. praranda kamuolius, tai visi zaidejai praranda kamuolius, ypac tie kurie bando sukti zaidima, kurti. gynejai tokius zaidejus gaudo, dvigubina net gi trigubina ir t.t.. kazkoks briedas.
Cituoti
 Ūla Miniotaitė 08-15 18:13
15 17
Arba tiesiog viską ant maguire išleido D
Cituoti
Komanderis 08-15 18:37
2 6
to atsilupeliui, geriau jau patyletum nei nesamones rasytum. bet aisku, durnam to nepaaiskinsi
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-15 21:43
4 9
Ką čia mu išdarinėja??? Kiekvieni žaidėjai praranda tuos kamuolius..
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 08-15 20:37
3 8
Tai pagal Man utd psg bando pakelti neymaro kaina taip?
Cituoti