P. Scholesas: "Man Utd" klubas nieko neprarastų pardavęs Pogbą"

Paulas Scholesas mano, kad "Manchester United" dar šią vasarą turėjo atsisveikinti su Pauliu Pogba.

Visą tarpsezonį netilo kalbos apie prancūzo išvykimą. Pats futbolininkai viešai pareiškė, kad nori pakeisti savo karjeros stotelę, tačiau "Man Utd" nesileido į derybas dėl jo pardavimo.

Pasak P. Scholeso, "Man Utd" lengvai rastų žaidėją, kuris galėtų užpildyti prancūzo netektį aikštės viduryje.

"Akivaizdu, kad jis nori išvykti", – teigė buvęs ilgametis "Man Utd" saugas. – Jis norėjo prisijungti prie Madrido "Real", tačiau dėl tam tikros priežasties tai neįvyko".

"Nenustebčiau, jeigu "Real" jam pasiūlė tą patį, kaip ir Cristiano. Jeigu jie paprašė jo likti dar vienam sezonui, bus tikrai įdomu pažiūrėti, kas nutiks kitą vasarą. Bet kokiu atveju, nemanau, kad jis būtų didelė netektis "United" komandai.

Jo forma šio sezono pradžioje neatrodo kažkuo išsiskirianti nuo to, ką matėme per pastaruosius 2-3 metus. Neabejoju, kad galime surasti žaidėją, kuris atliks ne ką prastesnį darbą aikštėje nei jis", – P. Pogba lydereste komandoje suabejojo P. Scholesas.

Įvertinimas: 6 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


daydreamS
daydreamS 09-19 14:47
12 1
Zaidejas tikrai talentingas, taciau jo zaidimo manera truputi keistoka. Jis gali suzaisti labai gerai, o gali visiskai nezaisti.
Cituoti
euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 09-20 12:21
0 0
As tai sakyciau kad jis kaip tik prastesnis nei praeitus sezonus. Dingo tas lengvumo jausmas, kai pogba su kamuoliu atrode, kad jam net stengtis nereikia, viskas vyko labai gracingai. Dabar jis atrodo sunkus ir letas, daro daug klaidu. Visiskai nemotyvuotas.
Cituoti
 Aš Audrius 09-20 10:02
0 0
Dar vienas pervertintas zaidejas. Taip jis suzaidzia gerai puolime, bet tuo pat metu ginyboje tik vaiksto. Labai banguotas zaidejas. Turi jam suteikt salygas, kad butu gera, ji visi myletu ir tik gerai kalbetu.
Cituoti
stankele
stankele 09-19 22:35
0 0
Pogba tik prarastu
Cituoti