P. Pogba vėl mušė įvarčius, o "Man Utd" pasiekė pergalę Londone

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį po pietų buvo sužaistos pirmosios 26-ojo turo rungtynės.

Dėl išlikimo lygoje kovojanti Londono "Fulham" namuose priėmė toliau siautėjančią "Manchester United" ekipą. Anthony Martialio ir Paulio Pogba vedami svečiai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.

Rungtynės svečiams iš Mančesterio prasidėjo puikiai – jau 14-ąją minutę Paulis Pogba, gavęs perdavimą iš A. Martialo, galingu smūgiu iš aštraus kampo nuginklavo varžovų vartininką.

Ties "Man Utd" sustoti nebuvo pasirengęs – 23-ąją minutę A. Martialis atliko įspūdingą reidą ir dar vienu tiksliu smūgiu padidino komandos pranašumą iki dviejų įvarčių.

Antrajame kėlinyje galutinį tašką padėjo tas pats P. Pogba, šį kartą pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos. Ole Gunnarui Solskjaerui perėmus komandos vairą, P. Pogba prisidėjo net prie 13 įvarčių – penki rez. perdavimai ir aštuoni įvarčiai.

"Manchester United" po dar vienos pergalės pakilo į ketvirtąją poziciją. Didelė tikimybė, kad "raudonieji velniai" ten joje ir liks, nes Londono "Chelsea" komandos sekmadienį lauks išvykos rungtynės prieš "Man City".

"Fulham" su 17 taškų yra priešpaskutinėje vietoje.

"Fulham" 0 - 3 "Man Utd"
14' [0 - 1] P. Pogba
23' [0 - 2] A. Martial
65' [0 - 3] P. Pogba (11 m. baudinys)