P. Pogba patvirtino, kad nori pokyčių savo karjeroje


Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 06-16 16:45
20 0
Galvojau, kad SAF tada padarė klaidą kai nešoko pagal Pogba dūdelę ir tas pabėgo į Juvę. Dabar matau, kad viskas buvo daroma pagal United vertybes ir klaida buvo išvis jį susigrąžinti.
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 06-16 15:07
7 0
NBA stliumi vaikis varo kaina per didele,tai teks ziemoti dar saloje.
Cituoti
 ManUTD! 06-16 14:42
22 1
Vaidoshiau eik pisk atmazus apie Messi’o argentinos rinktine. Kalbant apie Pogba,man kuo toliau,tuo labiau atrodo,kad cia Mino Raiola itaka. Kad Paul’is begalvis,matosi seniai,o tas seniukas,jo begalviskuma isnaudoja savo saskaitos pildymui. Pagydo,pabruzina ir is transfero vel kokiu 20 lemu i kisene.
Cituoti
Extra
Extra 06-16 14:41
14 4
Kvaila būtų vadinti Pogba prastu žaidėju, bet man tiesiog apmaudu dėl tos Zidane'o perdėtos meilės prancūzams, o ypač Pogba. Realu, kad jis sustiprintų mūsų saugų liniją, bet už tokią sumą, žinant ir mūsų pačią vidurio linijos žaidėjų struktūrą, nežinau, ar yra protinga investuoti į žaidėją, kuris per tris metus Mančesteryje parodė daug savo minusų – ypač kaip asmenybė. Už tą pačią sumą galima nupirkti du naujus saugus ir ir išleisti mažiau jų atlyginimams nei vienam Pogba. Jeigu jau Zizu nori kažką panašaus į Pogba, imk Ndombele ir priedu pasiimk kažką iš kitos serijos – van de Beeką ar Lo Celso. Išvis sunku suvokti, kodėl norim taškyti tokius pinigus, kai ant nuomos vaikšto tokie saugai kaip Kovačičius ir Jamesas. Myliu Zidane'ą, bet jo prioritetų teikimas vienam ar kitam žaidėjui tiesiog kažkada sugriaus atmosferą klube.
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-16 14:39
7 25
Labai neginu Pogbos, bet kokiam padoriam žaidėju gali stovėti žaidimui ManUre sąvartyne?? Absoliuti skylė ir pajuokos objektas, net ir tokiam šaltakraujui kaip De Gėjus jau nervai nebelaiko, ko iš afrikiečio norėt, kurie ir taip disciplina nepasižymi Normaliam klube Pogba būtų be konkurencijos geriausias CM pasaulyje, šitam sąvartyne to nebus niekada, todėl pilnai suprantamas noras tepti slides ir nesigadinti nervų bei karjeros.
Cituoti
My Solskjaer
My Solskjaer 06-16 13:39
47 2
Nori pokyčių, tai adios... Fergie be gailesčio parduodavo tokias žvaigždes. Ką gero United davė jo transferas? Komanda buvo visiškai nesubalansuota, Pogbos žaidimas labai banguojantis, laimėtos viso labo dvi puodynės.
Cituoti