P. Pogba patvirtino, kad nori pokyčių savo karjeroje

2019-06-16 13:11:58 Paul Pogba Manchester United FC

Paulis Pogba pranešė naujienas, kurias mažiausiai norėjo išgirsti "Manchester United" gerbėjai – prancūzas rimtai galvoja apie karjeros permainas.

2016 metais už tuomet rekordinę sumą atvykęs saugas su "raudonaisiais velniais" neįvykdė užsibrėžtų tikslų ir dabar norėtų laimę atrasti kitoje komandoje.

Japonijoje atostogas leidžiantis P. Pogba viename iš renginių teigė: "Mančesteryje praleidau pastaruosius trejus metus. Kaip ir visi kiti žaidėjai, tuo laikotarpiu turėjau tiek gerų, tiek ir blogų momentų.

Manau, kad man dabar būtų pats laikas imtis naujų karjeros iššūkių kažkur kitur."

"Po to, kas nutiko šiame sezone, kuriame individualiai buvau geriausias per savo karjerą, manau, kad turiu pradėti galvoti apie kažką naujo", – pabrėžė P. Pogba.

Vieša paslaptis, kad P. Pogba į savo gretas šią vasarą siekia prisivilioti Madrido "Real" klubas. Savo galimybėmis taip pat tiki Turino "Juventus", kuri 2016 metais ir pardavė prancūzą "United" klubui.

Įvairių šaltinių teigimu, "Man Utd" net negalvoja leisti į derybas dėl žaidėjo pardavimo, tačiau 150 mln. eurų pasiūlymas už jį gali pakeisti vadovų nuomonę.

Įvertinimas: 8 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


My Solskjaer
My Solskjaer 06-16 13:39
47 2
Nori pokyčių, tai adios... Fergie be gailesčio parduodavo tokias žvaigždes. Ką gero United davė jo transferas? Komanda buvo visiškai nesubalansuota, Pogbos žaidimas labai banguojantis, laimėtos viso labo dvi puodynės.
Cituoti
 ManUTD! 06-16 14:42
22 1
Vaidoshiau eik pisk atmazus apie Messi’o argentinos rinktine. Kalbant apie Pogba,man kuo toliau,tuo labiau atrodo,kad cia Mino Raiola itaka. Kad Paul’is begalvis,matosi seniai,o tas seniukas,jo begalviskuma isnaudoja savo saskaitos pildymui. Pagydo,pabruzina ir is transfero vel kokiu 20 lemu i kisene.
Cituoti
Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 06-16 16:45
20 0
Galvojau, kad SAF tada padarė klaidą kai nešoko pagal Pogba dūdelę ir tas pabėgo į Juvę. Dabar matau, kad viskas buvo daroma pagal United vertybes ir klaida buvo išvis jį susigrąžinti.
Cituoti
Extra
Extra 06-16 14:41
14 4
Kvaila būtų vadinti Pogba prastu žaidėju, bet man tiesiog apmaudu dėl tos Zidane'o perdėtos meilės prancūzams, o ypač Pogba. Realu, kad jis sustiprintų mūsų saugų liniją, bet už tokią sumą, žinant ir mūsų pačią vidurio linijos žaidėjų struktūrą, nežinau, ar yra protinga investuoti į žaidėją, kuris per tris metus Mančesteryje parodė daug savo minusų – ypač kaip asmenybė. Už tą pačią sumą galima nupirkti du naujus saugus ir ir išleisti mažiau jų atlyginimams nei vienam Pogba. Jeigu jau Zizu nori kažką panašaus į Pogba, imk Ndombele ir priedu pasiimk kažką iš kitos serijos – van de Beeką ar Lo Celso. Išvis sunku suvokti, kodėl norim taškyti tokius pinigus, kai ant nuomos vaikšto tokie saugai kaip Kovačičius ir Jamesas. Myliu Zidane'ą, bet jo prioritetų teikimas vienam ar kitam žaidėjui tiesiog kažkada sugriaus atmosferą klube.
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 06-16 15:07
7 0
NBA stliumi vaikis varo kaina per didele,tai teks ziemoti dar saloje.
Cituoti