P. Pogba brolis: "Paulis vis dar gali išvykti į "Real"

Į Ispaniją sparnus pakėlęs Paulio Pogba brolis Mathias vis dar tiki, kad šią vasarą jo keliu pasuks ir "Manchester United" klube rungtyniaujantis jo brolis.

P. Pogba visą šią vasarą yra siejamas su persikėlimu į Madrido "Real". Kalbos nenurimo ir po to, kai Anglijoje užsidarė transferų langas, o "Man Utd" saugų liniją nepapildė jokiu nauju žaidėju.

Visada buvo aišku, kad pats P. Pogba yra nusiteikęs priimti Madrido "Real" pasiūlymą, tačiau į derybos dėl jo pardavimo nesileido "Man Utd".

Dalyvaudamas Ispanijos futbolo televizijos laidoje, Mathias Pogba teigė: "Kaip jūs visi žinote, Paulis nori išvykti. Tai, jog jis vis dar yra Mančesteryje, nėra jo kaltė. Jis negali vienas priimti tokio sprendimo. Dabar jis laukia ir vis dar sunkiai dirba treniruotėse. Sandoris dar gali įvykti, gyvenime niekada negali žinoti"

Paklaustas apie galimą brolio kainą, Mathias atsakė: "Nemėgstu kalbėti apie pinigus, tačiau tikrai nemanau, kad "Man Utd" prašys 200 mln. eurų."

Įvertinimas: 2 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-16 14:07
4 2
Gi sakė ole, kad nepaleis jo.. Ir nežinau, kam tokį žaidėją imt Realui už tokią sumą kur galėjo olanda jaunesni ir pigiau pasiimt.
Cituoti