P. Guardiola po įvarčių fiestos: "Tai, ką padarėme, nebuvo normalu"

"Norwich" komanda praėjusį savaitgalį taip supykdė Pepo Guardiolos treniruojamą kariauną, kad ši rungtynėse su "Watford" šaudė tarsi iš patrankos.

Šeštadienį "miestiečiai" savo stadione 8:0 nuo žemės paviršiaus nušlavė "Watford" futbolininkus. Jau po pirmųjų 18 minučių rezultatas buvo 5:0.

"Man City" komandai pergalė tokiu skirtumu buvo didžiausia jų klubo istorijoje. Iki visiško Anglijos pirmenybių rekordo pritrūko vieno įvarčio.

"Tai keista ir nenormalu. Penki smūgiai, penki įvarčiai", – po rungtynių pasisakė P. Guardiola.

"Rungtynės buvo ganėtinai keistos, nes dar po pirmojo įvarčio jiems leidome susikurti dvi progas pasižymėti. Demonstruojame kokybišką futbolą, o tai yra malonu stebėti. Po to, kai rezultatas tampa 5:0, rungtynės tampa visiškai kitokios", – tęsė katalonas.

"Buvome negailestingi – iš penkių smūgių pelnėme penkis įvarčius. Kartais atlieki 15 ar 20 smūgių ir nepavyksta pasižymėti. Mums visiems tai buvo maloni diena. 

Antroje mačo pusėje jau žaidėme dėl žiūrovų. Man būtų nepatikę, jei mano komanda būtų mažiau bėgusi aikštėje antroje dalyje tik dėl to, jog pirmavome 5:0", – pridūrė strategas.

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 09-22 16:48
13 2
MC tokia ekipa kuri jai jau pajaucia silpnas vietas tai musa kiek eina. Pries silnesnius varzovus labai stipriai atrodo. Kiek kart 5, 4 ivarcius atseikeja. Grazu ziuret ju zaidima. Gali nemegt ju, bet turi gerbt.
Cituoti