P. Guardiola pasiduoda: "Liverpool" jau yra nepavejamas"

Pepas Guardiola į Anglijos "Premier" lygos čempionų titulą nebesitaiko. Katalonas puikiai supranta, kad šis sezonas šalies pirmenybėse priklauso "Liverpool" klubui.

Sekmadienį "miestiečiai" išvykoje 0:2 krito prieš Londono "Tottenham" ir nuo "Liverpool" atitolo net iki 22 taškų.

P. Guardiola tvirtina, kad komanda turi koncentruotis į kitus turnyrus bei vietos išsaugojimą didžiajame ketverte.

"Esame per daug toli, kad galėtume sustabdyti "Liverpool" su tokiu taškų skaičiumi", – spaudos konferecijoje sakė strategas. – Mes per dažnai prarandame taškus tokiose rungtynėse, kaip šiandien. Lygiai tas pats nutiko "Anfield" stadione".

"Mūsų akiratyje dabar yra kiti turnyrai bei vietos Čempionų lygoje išsaugojimas", – tęsė strategas.

"Prieš du sezonus surinkome 100 taškų ir nuo "Man Utd" buvome atsiplėšę iki 19 taškų. Nežinau, kiek taškų tada skyrė mus ir "Liverpool", tačiau dabartinis "Liverpool" yra dar stipresnis.

Šiandien realybė yra karti – mače su "Man Utd" mes praleidome įvartį pirmuoju smūgiu į vartų plotą, susikūrėme daugybę šansų, tačiau lygiai taip pat, kaip ir šiandien, pralaimėjome rungtynes.

Rasti šios problemos sprendimą yra neįtikėtinai sudėtingas uždavinys. Aš tikrai nežinau, ką mes turime padaryti", – kalbėjo strategas.

Įvertinimas: 11 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Gerard 02-03 12:37
47 2
Guardiola pakalbėjo kaip vyras, bet nepasitaręs su Vaidoshiumi. Bet nieko, Vaidoshius savo paklodėje išaiškins ką Pepas norėjo pasakyti apie VAR ir FA bahūrus. Su nekantrumu lauksime.
Cituoti
 Sidney Cosby 02-03 13:00
20 2
Jau lapkricio menesio gale , buvo aisku , kas cempionai
Cituoti
 expertasLTU 02-03 15:18
13 0
Apie koki dar pasitraukima Vaidoshiau kalbi? jeigu bus pasikrauta nuo Realo, labai tiketina, kad Fraudiola bus pirma kart isspirtas is klubo su tokiais resursais per keturis metus nebuvo pasiektas CL pusfinalis
Cituoti
Jaycob
 Jaycob (1. FC Köln) 02-03 15:20
10 0
Gaidoshius kaip charlie z, savo shizofreniko pasaulyje kazkur skraido.
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 02-03 14:05
13 3
Panašu kad ne tik ši sezona bet ir ateinancius kelius sezonus liverpoolis tikrai dominios anglijoj. O fraudiola jei turi bent kiek savigarbos turetu ispyzdinti is zydrojo skuduro kuo greiciau.
Cituoti