P. Guardiola: "Neparduotume Fodeno net už 500 mln. eurų"

2019-10-10 12:25:48 Manchester City FC Josep Guardiola

Pepas Guardiola įsitikinęs, kad "Manchester City" akademijos auklėtinis Philas Fodenas prieš save turi šviesą ateitį.

19-metis futbolininkas yra laikomas vienu perspektyviausių Anglijos futbolininkų, tačiau jo proveržį stabdo gana ribotas laikas "Man City" komandoje.

Šį sezoną anglas kol kas figūravo tik keturiose rungtynėse, o "Premier" lygoje jo pasirodymas truko vos 10 minučių. Visgi, kaip teigia P. Guardiola, P. Fodeno ateitis yra "miestiečių" gretose.

"Mes nepasirašėme naujo kontrakto su Philu vien dėl to, kad taip turėjome pasielgti", – tvirtino strategas.

"Jis yra vienintelis žaidėjas klube, kuris yra neliečiamas, kai kalba pasisuka apie transferus. Jis nebus parduotas net ir tuo atveju, jeigu kažkas pasiūlys 500 mln. eurų.

Fodeno ateitis yra čia, "Manchester City" klube. Mes nebepirksime naujų žaidėjų, kurie rungtyniautų jo pozicijoje. Kai Davidas Silva išvyks (2020 m. vasarą – red.), mes puikiai žinome, kas taps mūsų naujuoju magu", – gerų žodžių anglo atžvilgiu negailėjo P. Guardiola.

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Blue blood 10-10 14:02
21 5
Matyt persalo plike guardiola tai nusisneka
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 10-11 13:07
0 0
Kol niekas net į tą pusę nesiūlo tiek pinigų, tai galima taip nusišnekėti, o jeo kosmonautas pasiūlytų tiek pinigėlių, būtų parduotas su sykiu. Bet kam taip šnekėti ir nusišnekėti, kai žinai, kaod svaigsti ir kalbi su žiniasklaida?
Cituoti