P. Guardiola atskleidė, kas "Man City" gretose geriausiai muša 11 metrų baudinius

"Manchester City" antradienį iškovojo sunkią pergalę namuose prieš "Sheffield United", kuomet tik pačioje susitikimo pabaigoje vienintelį įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Sergio Aguero.

Tiesa, "miestiečių" gyvenimas šiame mače galėjo būti kur kas lengvesnis, tačiau pirmajame kėlinyje 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Gabrielis Jesusas. 

Tai nebuvo pirmasis "Man City" nerealizuotas 11 metrų baudinys šį sezoną, o po rungtynių Pepas Guardiola teigė, kad komandoje geriausiai tokius smūgius realizuoja vartininkas Edersonas.

"Man kiek neramu dėl švaistomų 11 metrų baudinių. Aš visada pasitikiu žaidėjais, kurie muša baudinius, tačiau, galbūt, reikia nustatyti tam tikras taisykles.

Kalbu ne tik apie Gabrielio baudinio, anksčiau jų nerealizavo ir Sergio Aguero ar Raheemas Sterlingas. Tai nėra gerai. Tokiame lygyje 11 metrų baudiniai gali nulemti nugalėtoją.

Privalau nuspręsti, kurie vyrukai gali mušti baudinius. Jei atvirai, geriausiai mūsų komandoje juos realizuoja Edersonas", - po rungtynių bendraudamas su žurnalistais sakė P. Guardiola.

Įvertinimas: 10 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Maracana (Liverpool FC, Ispanija) 01-22 15:21
28 0
Tai ir duok mušt! Ne pirmas gi vartininkas kuris yra mušęs 11m baudinius.
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 01-22 15:31
13 4
o vaidoshiaus nera sarase toi bus paklode kad pepas laimetojas ir duoda kitiems musti DDDDDDDDD
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 01-23 10:39
1 0
Pepai, imk Penaldo ir problema bus išspręsta
Cituoti
Rio_Ferdi
 Rio_Ferdi (Manchester United FC, Nyderlandai) 01-22 22:06
0 0
O tiksliai Chilavert tai ir baudos smugius dar atlikdavo, smagiai žiûrėjosi kai atbėga per visą aikštę parodyt ką sugeba
Cituoti
Elgo
 Elgo (FC Barcelona) 01-22 20:38
0 0
Jose luis chilavert! Vaikai aišku jo neatsimena...
Cituoti