P. Guardiola: "Anglijoje reikėtų sumažinti turnyrų skaičių"


Alvydasas30 (Juventus FC) 01-21 22:28
2 0
nugaletojas koks mes matom isejus is barcos tikras nugaletojas ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 01-21 22:27
1 0
tai kad ronaldo si sezona daugiau imuses uz mesi tai kaip cia tas mesis dauzo nelabai suprantu placiau gal paaiskintum?
Cituoti
sofistas (Liverpool FC) 01-21 21:14
2 0
oh, kaip gerai - sąmoningai atėjau paskaityti Dramblio dydžio pautų mišių ir VAR medkirčių papeikimo pamoksle - - - - ir net du iš karto gavau - ačiū tau ačiū tau, jaučiuosi apsivalęs ir šiai pasiruošęs kitai dienai
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 01-21 20:54
2 0
Tai tiesiog neskaitai ir viskas, kelis pirmus kartus akimis permečiau kas čia per nesąmonės, o po to tik apeinu. Mažiau jūs patys velkitės į tas net loginio pagrindo neturinčias diskusijas.
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 01-21 18:43
9 1
nepamenu kokiam saite buvo tokia funkcija - uzblokuot tau nepatinkanti tipa kad nematytum ka anas raso... butu neblogai jei tokia funkcija ef padarytu, jau zinau ka uzblokuociau.. taip jus atspejote..tai butu paklodziu valdovas vaidas..
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 01-21 17:14
1 12
Jau tas "tokią sudėtį" susipirkęs bajeris toks skurdus, netoli to, kad Messi be Xavi ir Iniestos yra niekas Jau buvo skreplys užmestas nevaikiškas Tapinaldo rąsto graužikams, kai Penaldo lavono rodikliai be UEFAdrid šiukšlių saugų smigo kirviu į dugną, o Messi be Xavi ir Iniesta toliau daužo kaip daužęs net ne puolime lošdamas. Su Guardiola tie patys šiukšlių vėmalai tarsi jis būtų Messi, Moneymarą ir Hazardą pasiėmęs Nusipirko už visiškus centus ateities žvaigždžių ir juos augina į mega žvaigždes bei keletą angliškų malkų dėl ČL kvotos, o už šituos lavonus yra neišvengiama mokėti KOStMINES sumas. Palyginimui NeVARpoolio medkirčiams tiek nereikia leisti, nes jie turi gerą akademiją, vis kažkas išauga, o $hitty per visą savo 10-ties metų gyvavimo laikotarpį tik įsirengė ir išplėtė savo akademijų tinklą ir jau Guardiola po truputį integruoja jaunimą į komandą. Toks yra ir šeichų tikslas ilgalaikėje perspektyvoje, kad kuo daugiau žaidėjų turėti savo. Kitas dalykas $hitty turi vieną trumpiausių suolų visoje malkinėje, apie kokias čia sudėtis EF šiukšlės dvokia net per ekraną sunku suvokti Ir tai pusė starto traumuoti šį sezoną pirmoj sezono pusėj. Aišku kaip minėta apie nugalėtojų mentalitetą neverta net kalbėti, EF šiukšlėms svarbu, kad tėvai numestų porą eurų ant dumblo pūslės ir jiems gyvenime daugiau nieko nereikia, šiukšlėms keista, kai kažkas turi pakankamai savigarbos, kad gerbtų šiuos visiškai beverčius ir niekam neįdomius malkinės kanalizacijos dangčius.
Cituoti
 Gerard 01-21 15:38
14 0
Visų skaitytojų vardu ačiū mesijui Vaidoshiui už kaimo plūgą apšvietimą. Labai gerai, kad vėl skyrei dėmesio Pepo aukštinimui ir CR7 žeminimui. Tuoj visi kaimo plūgai atsiversime į tavo tikėjimą. Garbė Vaidoshiui.
Cituoti
CaptainAmerica
CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 01-21 15:38
6 3
Fraidiola turbut didžiausias verksnys futbolo pasaulyje. Tokia sudeti supirkes nori pasakyt kad nera žaidėju rotacijai? O jaunimas pliki?
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 01-21 15:34
5 1
Vaidoshius Pepo stogas laide
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 01-21 15:21
6 16
Nu čia kaip visad pas kaimo plūgus nulis supratimo apie futbolą ir vapšie sportą Sako daryk kaip Kl.oppas, leisk vaikus, tai kodėl Kl.oppas jau senai skundžiasi, kad per daug varžybų ir žaidėjai nuvaryti? Kitas dalykas Guardiola yra nugalėtojas, jam nėra nesvarbių turnyrų ar varžybų, koks tolkas dalyvaut, jeigu nenori laimėt? Čia ne 7-dienio lygos varžybos, kur dar aikštelėj varatariai kebabus valgo Ir apskritai čia jau tampa didele problema apskritai gyvenime, ne tik futbole. Daug labiau stengiamasi sukurti kui daugiau Tapinaldo rąsto stiliaus marketingo projektų, kuo daugiau beprasmių rekodrų spardant Malmo kaimus, kuo daugiau nusišneka, tuo daugiau kontraversijų ir galų gale didžiausias įmamomas pelnas kažkam. Taip pat ir visokių papildomų bereikšmių turnyrų kaip nacijų taurė ar nuolatiniai bandymai didinti komandų skaičių ir didinimai įvairiuose turnyruose, dar daugiau varžybų, dar daugiau pinigų visiems, bet produkto kokybė nuolatos smunka, parsiduodant reklamai žaidėjai nuvaromi nuo kojų. Nu ir kas, kad jie limonus gauma, sveikatos jie neprideda ir realiai jau pavasarį top komandos lošiančios Europoje ir turinčios daug žaidėjų iš rinktinių jau būna kaip nuvaryti arkliai, tai koks ten gali būti aukšto lygio futbolas Reikia kuo skubiau mažinti komandų skaičius visur, o ne didinti ir tuo pačiu išvaryti iš futbolo marketingo projektus kaip Penaldo lavonas, kad kuo mažiau būtų tų bereikšmių reklamų socialiniuose tinkluose. Bet kol kas euro godumas varo viską į kapus.
Cituoti
 Alan Alan 01-21 15:02
3 1
Cia yra anglija ir jie juos turi labai Senai, o pepikui reikia dar kokio 100mil. Kad galetu kaska laimėt todėl ir verkia kad yra luzeris
Cituoti
 Blue blood 01-21 14:47
1 0
Visi apdovanojimai svarbus tegu neverkia reikia leisti zaisti visiems rotuoti 2-3 sudeti jungti jaunima
Cituoti
Rio_Ferdi
 Rio_Ferdi (Manchester United FC, Nyderlandai) 01-21 13:07
16 4
Šeip jau nuo seno Anglijoj, tik FA taurė skaitos prestižine. Tas EFL Cup toks labiau jaunimui pašaudyt, dar prieš 3-4 metus Premier L. klubai ten tik antrom sudetim ir lošdavo, kiek stipresnes sudetys buvo leidžiamos tik kokiam pusfinalì. O dabar patys draskosi papildomam nesvarbiam turnyre ir skundžiasi jog per daug mačù
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 01-21 12:53
20 2
Tai taurėse jaunimas į aikštę, kaip Liverpoolyje ir problema išspręsta.
Cituoti
Banzai (Manchester United FC, Anglija) 01-21 12:43
26 9
Pritariu. Kam reikalingos dvi kibiro taurės Anglijoje man iki šio neaišku. Pilnai pakaktų vienos.
Cituoti