P. Guardiola: "Anglijoje reikėtų sumažinti turnyrų skaičių"

Anglijos "Premier" lygos klubai toliau rungtyniauja nežmonišku tempu ir jau antradienį pradės 24-ojo turo kovas.

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama, kad UEFA Čempionų lygoje artimiausiu metu gali padidėti rungtynių skaičius, tačiau "Manchester City" strategas Pepas Guardiola neįsivaizduoja, kaip tokiu atveju turėtų žaisti Anglijos klubai.

"Manau, kad vienintelis sprendimas, kuris padėtų išspręsti šią situaciją, yra prailginti metus iki 400 ar 500 dienų. Tada jau būtų galima kalbėti apie papildomas rungtynes. UEFA ir FIFA gali apie tai kalbėti, tačiau mes turime vos kelias likusias laisvas dienas metuose.

Anglijoje reikėtų sumažinti turnyrų skaičių. Tai palengvintų mūsų tvarkaraščius. Būtų mažiau rungtynių, mažiau turnyrų, tačiau daugiau kokybės. Žmonėms tai patiktų", - spaudos konferencijoje kalbėjo P. Guardiola.

Įtemptas tvarkaraštis Anglijoje kenkia ir futbolininkams. Štai visai neseniai traumas patyrė du svarbūs Anglijos rinktinės futbolininkai - Harry Kane'as bei Marcusas Rashfordas. P. Guardiola įsitikinęs, kad futbolininkai tiesiog negali atlaikyti tokio krūvio.

"Tai yra didžiulis smūgis Anglijos nacionalinei rinktinei. Tiek Kane'as, tiek Rashfordas yra be galo svarbūs žaidėjai. Tikiuosi, kad jie spės atsigauti iki Europos čempionato.

Rungtynių kieks yra neįtikėtinas. Dabar pradėjome apie tai kalbėti, nes traumas patyrė dvi ryškios Anglijos žvaigždės, tačiau tai tęsiasi jau labai ilgą laiką.

Futbolininkai tiesiog neatlaiko tokio rungtynių kieko. Manęs tai visiškai nestebina", - nepasitenkinimą reiškė strategas.

Įvertinimas: 12 1

Norėdami komentuoti prisijunkite.


BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 01-21 12:53
20 2
Tai taurėse jaunimas į aikštę, kaip Liverpoolyje ir problema išspręsta.
Cituoti
Banzai (Manchester United FC, Anglija) 01-21 12:43
26 9
Pritariu. Kam reikalingos dvi kibiro taurės Anglijoje man iki šio neaišku. Pilnai pakaktų vienos.
Cituoti
 Gerard 01-21 15:38
14 0
Visų skaitytojų vardu ačiū mesijui Vaidoshiui už kaimo plūgą apšvietimą. Labai gerai, kad vėl skyrei dėmesio Pepo aukštinimui ir CR7 žeminimui. Tuoj visi kaimo plūgai atsiversime į tavo tikėjimą. Garbė Vaidoshiui.
Cituoti
Rio_Ferdi
 Rio_Ferdi (Manchester United FC, Nyderlandai) 01-21 13:07
16 4
Šeip jau nuo seno Anglijoj, tik FA taurė skaitos prestižine. Tas EFL Cup toks labiau jaunimui pašaudyt, dar prieš 3-4 metus Premier L. klubai ten tik antrom sudetim ir lošdavo, kiek stipresnes sudetys buvo leidžiamos tik kokiam pusfinalì. O dabar patys draskosi papildomam nesvarbiam turnyre ir skundžiasi jog per daug mačù
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 01-21 18:43
9 1
nepamenu kokiam saite buvo tokia funkcija - uzblokuot tau nepatinkanti tipa kad nematytum ka anas raso... butu neblogai jei tokia funkcija ef padarytu, jau zinau ka uzblokuociau.. taip jus atspejote..tai butu paklodziu valdovas vaidas..
Cituoti