P. Dybalos įvartis padovanojo "Juventus" ekipai pergalę mače su "AC Milan"

Sekmadienio vakarą buvo sužaistos centrinės "Serie A" 12-ojo turo rungtynės, kuriose sunkią pergalę namuose iškovojo Turino "Juventus" ekipa, rezultatu 1:0 palaužusi "AC Milan" futbolininkus.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo "Juventus" futbolininkai, tačiau vėliau progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tiesa, jomis pasinaudoti pirmoje mačo dalyje nesugebėjo.

55-ąją minutę "Juventus" strategas Maurizio Sarri nusprendė antrose rungtynėse iš eilės pakeisti didžiausią komandos žvaigždę Cristiano Ronaldo, kuris akimirksniu patraukė į rūbinę. Tiesa, pranešama, kad futbolininkas aikštę buvo priverstas palikti dėl traumos.

Kaip paaiškėjo vėliau, šis keitimas buvo itin sėkmingas Turino ekipai. Portugalą pakeitęs Paulo Dybala 77-ąją minutę pelnė vienintelį ir pergalingą įvartį šiame susitikime.

"AC Milan" futbolininkai po praleisto įvarčio dar bandė šturmuoti šeimininkų vartus ir sukūrė keletą pavojingų momentų, tačiau išlyginti rezultato nesugebėjo.

"Juventus" po šios pergalės ir toliau pirmauja lygoje, "AC Milan" rikiuojasi tik 14 pozicijoje.

"Juventus" 1:0 "AC Milan"
77' [1:0] P. Dybala