P. Dybalos "hat-trickas" atvedė "Juventus" į pergalę, "Fiorentina" nokautavo "Roma"  (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse dėl titulo kovojanti Turino „Juventus“ užtikrintai 4:2 (2:1) įveikė „Benevento“ ekipą.

„Juventus“ ekipą į priekį jau 16-ąją minutę išvedė Paulo Dybala, tačiau 24-ąją minutę Cheickas Diabate išlygino rezultatą.

Vis dėlto dar per pridėtą teisėjo laiko P. Dybala dar kartą pasižymėjo ir leido „Juventus“ ekipai į pertrauką išeiti pirmaujant.

Tiesa, „Benevento“ ir vėl rezultatą išlygino kai 51-ąją minutę dar kartą pasižymėjo C. Diabate.

Dar vieną žodį tarė P. Dybala, kai 74-ąją minutę jau įmušė ir „hat-tricką“. Paskutinį dūrį sudavė Douglas Costa pasižymėjęs 82-ąją minutę.

Tuo metu „Fiorentina“ sudavė tikrą smūgį „Roma“ ekipai ir iškovojo pergalę 2:0 (2:0).

„Fiorentina“ jau septintąją minutę įsiveržė į priekį kai Marco Benassi įmušė įvartį.

O 39-ąją minutę Giovani Simeone padvigubino persvarą.

Įdomu tai, kad „Fiorentina“ į vartus smūgiavo vos 3 kartus, kai „Roma“ futbolininkai net 25 kartus.

„Roma“ kamuolį kontroliavo įspūdingą 71%, tačiau tai jokių vaisų neatnešė.

„Benevento“ 2:4 „Juventus“
16‘ [0-1] P. Dybala
24‘ [1-1] C. Diabate
45+3‘ [1-2] P. Dybala (11m baudinys)
51‘ [2-2] C. Diabate
74‘ [2-3] P. Dybala (11m baudinys)
82‘ [2-4] D. Costa

„Roma“ 0:2 „Fiorentina“