P. Coutinho sandoris "Liverpool" komandai garantavo apsaugą prieš "Barcą"

"Liverpool" supranta, kad šiuo metu negali konkuruoti su tokiu Europos futbolo milžinu kaip "Barcelona", todėl parduodamas Philippe Coutinho "raudonųjų" klubas į sandorį įtraukė kiek nebūdingą sutarties punktą.

"Cadena SER" atskleidžia, kad "Liverpool" tris artimiausius metus gali jaustis saugus dėl "Barcelona" klubo susidomėjimo jų komandos žaidėjais.

Į brazilo sandorį buvo įtrauktas pasižadėjimas, kad "Barcelona" iki 2021 metų nebandys įsigyti jokio kito "Liverpool" klubo žaidėjo. 

Katalonams dėl P. Coutinho parašo reikėjo įdėti nemažai pastangų - jį buvo norima įsigyti 2017 metų vasarą, tačiau derybos užtruko iki kito perėjimų lango - 2018 metų sausio mėnesio.

"Užraktą" katalonams uždėjusi "Liverpool" komanda bent kol kas gali jaustis ramiai dėl tokių žaidėjų, kaip Roberto Firmino ar Mohamedas Salah.

Įvertinimas: 4 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 11-21 13:13
5 24
Kas liecia barca, dar yra kitas uzraktas - mesis. Nelabai kas nori dabar jau jam vergaut, net ir esami komandos draugai nelabai patenkinti matosi is veidu. Puikiai matesi tai, kai pralaimejo 16-ai La Lygos komandai
Cituoti