P. Aubameyangas padovanojo pirmąją pergalę "Arsenal" ekipai

Sekmadienį 16 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 1-ojo turo rungtynės.

"Newcastle United" namuose priėmė vasarą stipriai atsinaujinusį Londono "Arsenal" klubą. "Kanonieriai" tik po sunkios kovos palaužė šeimininkus rezultatu 1:0.

Unai Emery susitikimą pradėjo be savo naujokų, tačiau net ir tai nesutrukdė iškovoti trijų taškų.

Pirmajame kėlinyje abi komandos nespindėjo puolime – žaidime buvo daug broko, o vartininkams parodyti savo meistriškumo taip ir neprireikė.

Vienintelis ir pergalingas rungtynių įvartis krito antrajame kėlinyje, kai po puikaus Ainsley Maitlando-Nileso perdavimo baudos aikštelėje vienas prieš vartininką likęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Kitose rungtynėse be įvarčių liko "Wolves" ir "Leicester" komandos – jų dvikova baigėsi taikiu rezultatu.

"Newcastle" 0 - 1 "Arsenal"
58' [0 - 1] P. Aubameyang

"Leicester" 0 - 0 "Wolves"