Oficialu: stringanti "Borussia" įsigijo "Red Bull" saugą K.Kamplą

Dortmundo "Borussia" kiek netikėtai dar neprasidėjus sausio mėnesio transferų langui įsigijo Zalcburgo "Red Bull" ekipos saugą Keviną Kamplą.

24-erių metų futbolininkas gimė Vokietijoje, tačiau atstovauja Slovėnijos rinktinei. Jis bus ne naujokas "Bundesliga" pirmenybėse, nes vienerius metus praleido pagrindinėje Lėverkuzeno "Bayer" komandoje.

K.Kamplas su "geltonai juodais" pasirašys ilgalaikę sutartį. Manoma, kad jis nebus vienintelis žaidėjas, kuris žiemos laikotarpiu papildys Dortmundo vienuolikę.

"Kevinas Kamplas pasirašys ilgalaikį kontraktą su "Borussia", - rašoma oficialioje svetainėje. - Kevinas yra universalus atakuojantis saugas, kurį stebėjome jau kurį laiką".

"Borussia" Vokietijoje kol kas žaidžia tragiškai ir užima priešpaskutinę 17-ąją poziciją. Pagal spaudos pranešimus, slovėnas vokiečiams kainavo apie 10 milijonų eurų.

Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Respublik (Real Madrid C.F., Vilniaus Žalgiris) 12-22 21:54
14 2
Na atrodo tikrai puikus pirkinys, nors kaina gal kiek didoka. Puikiai prisimenu kaip puikiai žaidė tiek prieš Žalgirį, tiek prieš LT rinktinę, žaidėjas puikiai atrodė ir Europos lygoje ir tikrai buvo vienas svarbiausių Zalcburgo ekipos žaidėjų, manau turėtų gerai atrodyti ir Borussia gretose ir padėti ekipai išsikapstyti iš dabartinės žaidimo krizės
Cituoti
Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 12-22 23:09
4 0
Kontraktas įsigalios nuo sausio pirmos dienos.
Cituoti