Oficialu: Norvegijos futbolo deimantas E. B. Haalandas keliasi į "Borussia"

Kylanti Norvegijos futbolo žvaigždė Erlingas Brautas Haalandas turi naują klubą – 19-metis puolėjas sukirto rankomis su Dortmundo "Borussia".

Šį sezoną UEFA Čempionų lygoje spindėjęs jaunasis futbolininkas palieka "Salzburg" klubą, kuriame rungtyniavo nuo šių metų žiemos.

Skelbiama, kad už vieną geidžiamiausių puolėjų Europoje "Borussia" sumokėjo viso labo 20 mln. eurų. Pats norvegas su BVB sudarė sutartį iki 2024 metų.

Čempionų lygoje aštuonis įvarčius per šešerias rungtynes įmušęs E. B. Haalandas pastaruoju metu buvo siejamas ir su didžiausiais Europos klubais – "Manchester United" bei Turino "Juventus".

Visgi futbolininkas nusprendė tęsti karjerą komandoje, kurioje greičiausiai jausis saugiausiai dėl žaidimo laiko.

Iš viso "Salzburg" gretose E. B. Haalandas per sužaistas 27 rungtynes įmušė 29 įvarčius.

Įvertinimas: 11 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Malex
Malex (Liverpool FC) 12-29 17:15
51 3
20 mln dabartinaim futbole tikrai juokas, o ypač už tokį jauną ir talentingą žaidėją. Nuostabus pirkinys, sveikinimai BVB.
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-29 16:53
26 9
O sako jog nieks nevaro atostogaut į Manchesterį
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 12-29 17:21
20 5
Uz tuos ivarcius su Salzburg komanda, minuciu BVB gretose neduos. Reikes irodyti, nes Paco Alcaser kai sveikas, atlieka viska tinkamai. O dar ir Reus, nors ir gali atstoveti keliose pozicijose, bet komandos zaidimas bene sekmingiausias ir yra su juo zaidziant smaigalyje. Zodziu laukia didele konkurencija norvego. Idomu ar nera kontrakte punkto, kad nuo BVB pardavimo bus nekuklus procentas austrams ? Issove vaikis, kaip reikiant, .. kate maise uz 20 mln siais laikais nedaug net paciam Dortmundui.
Cituoti
 Aš Audrius 12-29 18:17
7 4
Ir vel prasisuks ant pinigu BVB. Dziugu!
Cituoti
 Rem Is (Chelsea FC, Vilniaus Žalgiris) 12-30 11:14
2 0
Tikriausiai nera komandos kuri jam labiau tiktu nei BVB ????
Cituoti