Oficialu: Malcomas palieka "Barcą" ir keliasi į "Zenit"

Malcomo karjera "Barcelona" klube ilgai netruko – 22-ejų metų brazilas oficialiai sukirto rankomis su Sankt Peteburgo "Zenit".

Rusijos čempionai patvirtino, kad su žaidėju sudarė penkerių metų kontraktą. "Barcelona" už jį sulauks 40 mln. eurų ir galimos 5 mln. bonusų sumos.

Malcomas į Barseloną už 41 mln. eurų mokestį atvyko praėjusią vasarą, kai paskutinę minutę atmetė "Roma" ekipos pasiūlymą. Brazilas per praėjusius metus sužaidė tik 24 rungtynes ir daugumoje iš jų pakilo tik nuo suolo.

Malcomas šią vasarą buvo kelių garsių Europos komandų akiratyje, tačiau jam geriausias sąlygas pasiūlė "Zenit".

Į "Barcą" jis atvyko iš "Bordeaux" ekipos, kurioje per sužaistas 96 rungtynes pasiekė 23 įvarčius.

"Zenit" kitą sezoną varžysis UEFA Čempionų lygoje.

 

Įvertinimas: 3 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


1DerFul (Arsenal FC) 08-02 16:53
30 7
O butu Romoj suzibejas... kiek nedaug truksta kad viskas pasikeistu
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 08-02 17:56
23 2
Kiek mačiau visai gerai atrodė Barsoj, kodėl jo paslaugų atsisakė? Ištikro didžiausia klaida tikriausiai jam buvo pereit i barsa.
Cituoti
Waj
 Waj (Manchester United FC) 08-02 17:27
19 5
Vienas perspektyvesniu zaideju priime antra bloga sprendima paeiliui. Na, gal zenitas taps tramplynu kazkur auksciau, nes po sito sezona jam labai reikia zaidybines praktikos.
Cituoti
 Madridistas (Real Madrid C.F.) 08-02 17:56
7 0
Gal kontraktas su maža išpirkos suma, tarkim koks 50mln.? Tada gal kažkiek logikos būtų, nes tarkim įmanomas variantas, kad kiti klubai tarkim Romos lygio, kurie siūlė kontraktą, kur jei paiims, tai be išpirkos sumos ir su ilgu kontraktu, kas dažnai trukdo pereit į Real, Barca, Juve, Bayern ir t.t. lygį. Čia vienintelis paaiškinimas, nes nu jei tik pinigų klausimas, ko ne į Kinija? Rusai pasimėtė bapkem kai Anzhi Eto ėmė, tais laikais, bet dabar tai turbūt toj pačioj Prancūzijoj ne ką mažiau turėtų mokėt algos, o lygis vis tik už rusų daug aukštesnis.
Cituoti
 Aš Audrius 08-02 17:17
8 6
Vsio, nieko nebus.
Cituoti