Oficialu: Madrido "Real" laimėjo kovą dėl L. Jovičiaus parašo

Madrido "Real" pradėjo didžiuosius vasaros darbus – Zinedine'o Zidane'o treniruojama komanda kitą sezoną savo gretose turės "Bundesliga" pirmenybėse spindėjusį Luka Jovičių.

Madrido "Real" ir Frankfurto "Eintracht" oficialiai informavo, kad sandoris buvo užbaigtas. Neoficialiais duomenimis, Ispanijos sostinės ekipa už daug žadantį serbą paklojo apie 60 mln. eurų.

L. Jovičius su daugkartiniais Europos čempionais sudarys šešerių metų kontraktą.

Madrido "Real" dėl serbo derėjosi jau ne vieną savaitę. Jį iš pradžių tikėjosi nusipirkti "Barcelona", o vėliau į kovą įsijungė ir Miuncheno "Bayern" su Londono "Chelsea".

Tokio susidomėjimo 21-erių serbas sulaukė neatsitiktinai – jis šį sezoną per 48 susitikimus įmušė 27 įvarčius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

"Eintracht" tik prieš mėnesį įgijo pilnas teises į jį, tačiau jau nuo pat pradžių buvo žinoma, kad serbas karjeros čia netęs. Prieš tai jis taip pat rungtyniavo "Benfica" ir "Crvena Zvezda" komandose.

L. Jovičiaus Madrido ekipoje sudarys konkurenciją Karimui Benzema. Jis tapo antruoju komandos naujoku šiame transferų lange – jau prieš kelis mėnesius buvo susitarta dėl Ederio Militao įsigijimo.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


M-NUS
M-NUS (Real Madrid C.F.) 06-04 15:29
25 6
Nu kol kas solidžiai atrodo, Militao su Jovič jau official. Hazard kaip ir 99%. Smagi vasara nusimato. Bus beprotiškai įdomu stebėti naują Real. Komanda bus pasikeitusi iš esmės, manau. Po nakties, panašu, kad švinta
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 06-04 15:54
17 0
Nice. Talentas uz realia, neispusta 60-65 mln euru kaina. Puikiai Real pasidarbavo
Cituoti
petrofanas
 petrofanas (Arsenal FC, Vokietija) 06-04 17:26
7 1
Chelsiui gi banas *** ką čia rašinėjat
Cituoti
Šerlokas
 Šerlokas (Chelsea FC, Lietuva) 06-04 18:23
5 1
Chelsea domėjosi ???????????? blyn juk namą turi!!!! Nerašykit nesąmonių ok?
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 06-04 16:20
9 5
Vienu metu pabijojau , kad Realas puolėjų vėl nepirks, didžiausia problema buvo puolimas Jovič+Hazard būtų manau man kaip Realo fanui svajonė, kiek metų jau laukiu naujų stiprių žaidėjų , dabar vasara taps dar ilgesnė , nes labai lauksiu pamatyti juos aikštėje. Tikiuosi Jovičius pritaps, atrodo tikrai geras puolėjas, bet daug dar reiks nuveikt , kad pritapt Ispanijoje.
Cituoti