Oficialu: M. Rashfordas susiejo savo ateitį su "Man Utd"

"Manchester United" pirmadienį pranešė, kad vienas komandos lyderių Marcusas Rashfordas pasirašė naują ilgalaikį kontraktą su klubu.

21-erių anglas padėjo parašą ant ketverių metų trukmės sutarties, o taip pat numatyta galimybė šį terminą pratęsti dar sezonui.

"Manchester United" man reiškia labai daug nuo tada, kai atvykau čia būdamas septynerių. Šis klubas mane suformavo tiek kaip futbolininką, tiek kaip asmenybę. Didžiulė garbė vilkėti šios komandos marškinėlius", - po sutarties pasirašymo kalbėjo M. Rashfordas.

"Noriu padėkoti Ole Gunnarui Solskjaerui ir visam trenerių štabui už tai, ką man jie suteikia. Visi jie yra puikūs treneriai, su kuriais galėsiu toliau tobulėti bei pasiekti dar aukštesnį lygį.

Atiduosiu viską, kad padėčiau šiam klubui sugrįžti ten, kur jam ir vieta", - pridėjo puolėjas.

Neoficialiais duomenimis, perspektyvaus anglo alga sieks maždaug 250 tūkst. svarų sterlingų per savaitę.

M. Rashfordas yra "Man Utd" akademijos auklėtinis, o pagrindinėje komandoje jau spėjo sužaisti 170 rungtynių bei pelnyti 45 įvarčius.

 

Įvertinimas: 4 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Ciuvelis
Ciuvelis (Manchester United FC, Vilniaus Žalgiris) 07-01 16:58
22 3
Su Lingardu galetu maziau trintis tai gal ir dar geresni progresa padarytu.
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 07-01 17:17
18 3
Nuostabi naujiena visiems MU fanams!!!
Cituoti
 ManUTD! 07-01 17:11
14 3
Labai puikios naujienos! Kolegos,koks overrated? Prisimenat toki bojan ar munir,kurie sake bus antrieji Messi? Ten va yra overrated,o sis jaunuolis jau savo irodes,auksciausiame lygije ir tiek jis,tiek DDG mano subjektyvia nuomone labiausiai nusipelne jiems mokamu algu. Marcus’as bus minimum tokia lygio kaip Kane,o jei daug dirbs ir nenuklys klyskeleis,gal ir aukstesneme.
Cituoti
 futbolodede 07-01 16:23
11 2
Akademijos žmogus, britas, todėl nenuostabu, kad tokiam amžiuje jau moka normalias saibas. Galbūt bus auganti klubo legenda, kuris nesitampys atėjus naujam sezonui.. bet lingardo draugija tikrai nestumia i prieki
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 07-01 17:52
7 0
Sveikinu mu fanus , kad klubas išlaikė Rashforda. Tikekimes pajudės vaikis dar .
Cituoti