Oficialu: J. Vardy pasirašys naują kontraktą su "Leicester City"

Spekuliacijos dėl 29-erių metų Jamie Vardy ateities - baigtos. "Leicester City" oficialiai pranešė, kad su puolėju po 2016 metų Europos čempionato bus pasirašyta nauja ketverių metų sutartis.

Maždaug prieš mėnesį žiniasklaidoje netilo kalbos, kad J. Vardy persikels į Londono "Arsenal". "Kanonieriai" buvo sutikę mokėti 20 mln. svarų sterlingų išpirkos sumą, tačiau puolėjas paskutiniu metu nusprendė atmesti "Arsenal' pasiūlymą ir likti Lesterio vienuolikėje.

Praėjusį sezoną ryškiausiomis spalvomis nušvitęs J. Vardy buvo vienas pagrindinių "Leicester City" klubo sėkmės priežasčių, atvedusių klubų iki Anglijos "Premier" lygos čempionų titulo. J. Vardy nusprendė, kad po karjeros sezono naujos komandos nekeis.

"Leicester City" šiandien susitiko su Jamie Vardy atstovu ir susitarė pratęsti kontraktą dar ketveriems metams. Abi šalys tikisi, kad šis pareiškimas užbaigs spekuliacijas dėl futbolininko ateities ir patvirtins apie ilgalaikį įsipareigojimą šiam klubui", - rašoma oficialioje "lapių" svetainėje.

2012 metais prie dabartinių Anglijos čempionų prisijungęs J. Vardy praėjusiame sezone sužaidė 38 rungtynes ir pelnė 24 įvarčius.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


FC_The_Blues
FC_The_Blues (Chelsea FC, Anglija) 06-23 13:39
7 0
Šaunuolis,kad lieka. Noretusi,kad liktu ir Mahrez su Kante.
Cituoti
Despotin_
Despotin_ (Arsenal FC) 06-23 15:46
6 9
Ir tuom baiksis jo karjera isove cia ir tiek manau kita sezona tikrai maziau imus
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-23 17:56
2 7
Ta prasme, jeigu jau net Vardy spjauna Treniruočių centrui į veidą, kur gautų didesnę algą ir garantuotai sodintų malką Giroud ir amžiną invalidą Wellbecką į suolo galą ir pasilieka sąlygimai silpnesnėj komandoj, tai manau daug ką pasako apie Treniruočių centro perspektyvas
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-23 17:58
1 7
Dėkit geriau naujieną apie Griezmanno nusispjovimą ant malkinės ir pratęstą kontraktą iki 2021.
Cituoti