Oficialu: D. Luizas iš "Chelsea" keliasi į "Arsenal"

Londono "Arsenal" paskutiniąją "Premier" lygos žaidėjų perėjimų dieną įsigijo dar vieną gynėją - iš "Chelsea" ekipos atvyko Davidas Luizas.

32-ejų brazilas su "kanonieriais" pasirašė dviejų metų sutartį, o "Chelsea" už vidurio gynėją gavo maždaug 8 mln. svarų sterlingų.

"Arsenal" strategas Unai'us Emery džiaugėsi naujuoju komandos pirkiniu bei teigė, kad jis sustiprins komandos gynybos liniją.

"Davidas turi labai daug patirties ir aš labai laukiu, kuomet jis prisijungs prie mūsų. Tai gerai žinomas žaidėjas, kuris sustiprins mūsų gynybos liniją", - apie naująjį pirkinį kalbėjo U. Emery.

D. Luizas praėjusį sezoną "Chelsea" gretose sužaidė 50 rungtynių ir pelnė 3 įvarčius.

Įvertinimas: 10 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Edgarinio
 Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 08-08 22:50
26 5
Kupranugari, 1. Daug Chelsea fanų nepasitikėjimą Luizu rodė dar jam žaidžiant komandoje dėl jo dažnų kliurkų. 2. Ką tavo nuomonę mes turim sakyti, kai žaidėjas TREČIĄ kartą parodo savo nepagarbą komandai, kurią ale labai stipriai "myli"?
Cituoti
 Aš Audrius 08-08 22:40
15 1
Manau aisku jog Lampardas zalia sviesa duoda Zumai ir Christencenui, plius Rudigeris. Pakanka ginybos rotacijai centre. Luizui tai nepatiko ir eik lauk. Gal ir gerai, nes cia jau nepirmas kart du jo nepasitenkinimu. Aisku netiketa, nemaniau jog tai bus. Plius jis butu dar pravertes del trasferiu bano, bet yra kaip yra, svarbu jaunimas gaus laiko daugiau.
Cituoti
Edgarinio
 Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 08-08 23:55
20 8
"David Luiz didn't refuse to train. I was told he fell out with Lampard after a poor outing against Salzburg and refused to take corrections. It was Lampard's decision to keep him away from training with the group while his transfer is sorted out. Lampard's intended to use Luiz as a starter before Salzburg game, after that everything changed. -Lampard tried unsuccessfully to correct Luiz. -Luiz wouldn't listen. -Lampard said you won't be a starter then. -Luiz didn't take it well and misbehaved. -Lampard said you can go." Dar bus kažkam klausimų kodėl Luizas iš Chelsea fanų nenusipelno pagarbos ir kodėl jis bestuburis ir t.t.?
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 08-08 22:36
27 18
Tikra gyvatė. PSG būdamas dėjo ant Chelsea, šventė ir įvarčius. Dabar į didžiausius priešus perėjo, neatleistina. Tikiuosi rodys prastus rezultatus ir bus nušvilptas. Arsenal fanai norit sakykit, norit ne kažką, bet atsiminkit Fabregas atvejį, mes panašiai jaučiamės.
Cituoti
 WUOLiA (Chelsea FC, Ispanija) 08-09 01:39
7 3
Nežinau ko čia myšti, kad pas Chelsea sumažėjo centro gynėjų, bet yra, kas gali tam vidurį žaisti, turi jaunus christiansen, zouma, nepamirškim neblogą sezoną Derby turėjusį Timori, yra dar rudiger, be problemų vidurį sužaisti gali azpi, jo kraštą galima užpildyti zappacostų, labai talentingu Reece James..dar gal netyčią kokį iš akademijos suras..manau labai gerai padarė kad pardavė luizu, gynybo linija jauninama + Luizas nebuvo labai jau patikimas gynėjų, per daug kliurkų darė, nors kažkur rašė, kad iš top gynėjų buvo top 6, bet manes tas neįtikino. Manau Chelsea neprašovė su pardavimu.
Cituoti