Oficialu: "Barcelona" už 160 mln. eurų įsigijo P. Coutinho

Laukimas baigėsi - "Barcelona" oficialioje svetainėje nurodė, kad Philippe Coutinho nuo šiol yra jų komandos futbolininkas.

Apie 26-erių metų futbolininko persikėlimą sklido kalbos visą šį sezoną. "Barcelona" su brazilu norėjo pasirašyti sutartį jau prajėusią vasarą, tačiau tada "Liverpool" nesileido į kalbas, o šią žiemą galiausiai patenkino tiek minėto futbolininko, tiek "Barcos" norus.

"Barcelona" komandai už Andreso Iniestos įpėdiniu laikomą brazilą teks kaip reikiant patuštinti kišenę. Skelbiama, kad "raudonieji" brazilą pardavė už 160 mln. eurų - 120 eurų bus pati žaidėjo transfero kaina, o papildomi 40 mln. eurų bus sumokėti priklausomai nuo žaidėjo pasirodymo.

P. Coutinho tapo antru brangiausiu visų laikų futbolininku po Neymaro. Tokį statutą saugas turės bent iki kitos vasaros, kada PSG privalės "Monaco" klubui atsiskaityti už Kylianą Mbappe.

Oficialioje "Barcos" svetainėje skelbiama, kad Brazilijos rinktinės saugas pasirašys sutartį iki 2023 metų, o joje bus nurodyta 400 mln. išpirkos suma.. Futbolininkas šiandien naktį atvyks į Barseloną, o artimiausios dienomis bus pristatytas "Camp Nou" stadione.

P. Coutinho "Liverpool" klube rungtyniavo nuo 2012 metų ir per tą laiką sužaidė lygiai 200 rungtynių bei pelnė 54 įvarčius. Prieš tai brazilas taip pat vilkėjo Milano "Inter" ir "Vasco da Gama" ir "Espanyol" gretose.

Įvertinimas: 19 10
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 01-06 22:10
48 8
Žaidėjas tikrai geras, aišku kaina atrodo labai didelė , bet tai manau ilgalaikė investicija ir jis puikiai tinka Barsos stiliui. Jau Barsos sudėtis vilioja stebėt matchus, kai debiutuos Coutinho reikės pažiūrėt :O . Sėkmės bičiukui tikiuos pasiteisins .
Cituoti
Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 01-06 21:42
42 6
Dar vienas žaidėjas palikęs Liverpool. Gaila, tačiau net ir nauja transferų politika, kad pasirašome kontraktus be išpirkos nepadeda. Dar Emre Can keliaus į Juventus už dyką, nes būtų likęs Liverpool su išpirkos galimybe. Kažką Liverpool vadovybei reiktų pradėti rimtai galvoti. Nes turbūt vasarą ir Mane, ir Salah, Firmino bus viliojami. Nesinori, kad vėl tokia pati situacija nutiktų.
Cituoti
Kaubojus
Kaubojus (FC Barcelona, Argentina) 01-07 01:42
11 0
Būtų sugai kaip pas Realą, Messi po 100 golų per sezoną štampuotų, o dbr pats turi draskytis nuo vidurio linijos.
Cituoti
Kaubojus
Kaubojus (FC Barcelona, Argentina) 01-07 01:44
5 1
Roberto RB tai nu nx švelniai tariant. Enrique sugalvojo kai neturėjo ką statyt ir iki šiol naudoja ten pat, nors jis turėtų vidurį lakstyt.
Cituoti
Matijoshius
Matijoshius 01-06 23:15
14 10
Šiandien teko išardyti savo draugo Vaidoshiaus trofejų lentyną. Gaila buvo. Bet ką padarysi. Lentynėlėje šalia gulto jis laikė visus juos,kaip įrodymą apie savo laimėjimus. Ten buvo 2 ritinėliai "Grite Family", ritinėlis "Paloma Camelia" (kvepiantis), ritinėlis "Favorit Regular" ir ritinėlis "Tualetnaja bumaga". Bet Pinjaviniui vidurius paleido ir teko išardyti šitą Vaidoshiaus trofejų lentyną. Gaila
Cituoti