Oficialu: "Barcelona" išimties tvarka įsigijo "Leganes" puolėją


 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 02-20 17:25
23 1
Vienintelis, kas laimėjo šioje situacijoje, tai pats Braithwaitas Vidutiniškas žaidėjas vietoje neužtikrintos ateities ir galimo žaidimo 2 divizione kitam sezone (o žinant, kad po kito sezono sueitų 30, ir kažkokių karjeros perspektyvų nelabai bebūtų) bachūrelis išsireikalavo 4,5(!) metų kontraktą su 300mln.€ išpirkos suma Tai reiškia, kad jeigu nenorės išeit ir dar būt svarbia komandos dalim kur nors kitur, Braithwaitas galės ant Barcelonos suolelio sedėt iki kol sueis 33 metai. Nežinau tik algos, bet pagal kitas kontrakto detales, turbūt irgi išsireikalavo algą, kokios dar savo karjeroje nebuvo gavęs (keturiem su puse metų...). O šiaip tai visom likusiom pusėm blogas transferas, nesakau, kad jis negali puse sezono iššauti kaip koks Paulinho, bet neįsivaizduoju kur jį Barca dės kai jam bus 31-32 arba net sekančiame sezone.
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 02-20 17:19
6 4
viska nupirkusi ten barca nenustebk vaidoshius duxas
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 02-20 17:16
8 1
2020 metai o ispanijos federacija tokius veiksmus palaimina kaip niekur nieko. Kvepia didelia korupcija man šioje situacijoje.
Cituoti
 dode1987 02-20 15:45
18 0
#BartomeuOut
Cituoti
Napalys
Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 02-20 14:09
49 5
Mano nuomone, čia žemo lygio veiksmas iš visų pusių. Su visa pagarba Barsos žaidėjams, kurie čia niekuo dėti, visi kiti - žemiau plintuso. Žaidėjas, dar galima suprasti, sutiko finišo tiesiojoje ir duobėje palikti komandą dėl didesnio ir ilgesnio kontrakto. Federacija ką čia padarė? Vieno klubo poreikį iškėlė aukščiau kito. Ką Leganes daryti? Jie neturi nei tokios teisės įsigyti ir tokių lėšų. Federacijai, turbūt, irgi eurai tik matėsi, nes Barselona vardas daug daugiau pajamų generuoja nei Leganes. Žemiausias lygis Barsos vadyba. Įstūmė Leganes į užpakalį, kai jie kovoja dėl išlikimo. Ką gi, dėl vadybos klaidų, dar viename stadione Barsa nebus mėgstama. Be to, kur ateities vizija? Juk buvo puiki proga pakelti laipteliu aukščiau jaunimo žaidėjus, kad pažaistų su Leo ir pasimokytų iš jo.... Aišku, Martinas įmuš savo 10 golų (su Leo pasais ir aš įmuščiau). Tik klausimas, kiek jis įmuštų be Leo ir ar jis bus reikalingas ateity
Cituoti
tedd (Olympique de Marseille) 02-20 12:50
39 18
Cia tai absurdas visiskas Idomu kiek uefalonos vadai i stalciuka idejo la ligos vadovam uz toki absurdiska sandori. Slykštyniu klubas tfu.
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 02-20 12:30
75 9
Leganes vietoje protestą kokį paskelbčiau, kaip taip išviso įmanoma, visiškai nesąmoninga grandų protekcija.
Cituoti