Oficialu: "Barcelona" išimties tvarka įsigijo "Leganes" puolėją

2020-02-20 12:19:54 La Liga FC Barcelona Leganes CD

Puolėjo paieškos "Barcelona" klube yra baigtos – katalonai patvirtino apie "Leganes" puolėjo Martino Braithwaite'o įsigijimą.

"Barcelona" už 28-erių metų puolėją paklojo 18 mln. eurų. Pats futbolininkas su Ispanijos grandu sudarė sutartį iki 2024 metų vasaros.

"Leganes" šioje situacijoje buvo bejėgė, nes "Barcelona" išpirko žaidėjo kontraktą.

Katalonai pirmadienį iš Ispanijos futbolo federacijos sulaukė patvirtino, jog dėl ilgalaikės Ousmane'o Dembele traumos gali pasipildyti nauju futbolininku. Tiesa, daug pasirinkimo klubas neturėjo – jiems buvo galima rinktis tik iš Ispanijoje rungtyniaujančių žaidėjų.

"Barcelona" dėl šio sandorio sulaukė nemažai kritikos, mat vienintelis pralaimėtojas šioje situacijoje yra "Leganes" klubas.

Jis šiuo metu kaunasi dėl išlikimo aukščiausioje lygoje, tačiau praradęs vieną iš savo lyderių, naujo žaidėjo į jo vietą pasikviesti negalės, ką šiuo atveju padarė "Barca".

2019-ųjų žiemą iš Anglijos į Ispaniją atvykęs danas šį sezoną per 20 rungtynių yra įmušęs 8 įvarčius.

Prieš tai M. Braithwaite'as yra rungtyniavęs tokiose komandose kaip "Bordeaux", "Middlesbrough" ir "Toulouse".

Įvertinimas: 4 21
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 02-20 12:30
75 9
Leganes vietoje protestą kokį paskelbčiau, kaip taip išviso įmanoma, visiškai nesąmoninga grandų protekcija.
Cituoti
Napalys
Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 02-20 14:09
49 5
Mano nuomone, čia žemo lygio veiksmas iš visų pusių. Su visa pagarba Barsos žaidėjams, kurie čia niekuo dėti, visi kiti - žemiau plintuso. Žaidėjas, dar galima suprasti, sutiko finišo tiesiojoje ir duobėje palikti komandą dėl didesnio ir ilgesnio kontrakto. Federacija ką čia padarė? Vieno klubo poreikį iškėlė aukščiau kito. Ką Leganes daryti? Jie neturi nei tokios teisės įsigyti ir tokių lėšų. Federacijai, turbūt, irgi eurai tik matėsi, nes Barselona vardas daug daugiau pajamų generuoja nei Leganes. Žemiausias lygis Barsos vadyba. Įstūmė Leganes į užpakalį, kai jie kovoja dėl išlikimo. Ką gi, dėl vadybos klaidų, dar viename stadione Barsa nebus mėgstama. Be to, kur ateities vizija? Juk buvo puiki proga pakelti laipteliu aukščiau jaunimo žaidėjus, kad pažaistų su Leo ir pasimokytų iš jo.... Aišku, Martinas įmuš savo 10 golų (su Leo pasais ir aš įmuščiau). Tik klausimas, kiek jis įmuštų be Leo ir ar jis bus reikalingas ateity
Cituoti
 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 02-20 17:25
23 1
Vienintelis, kas laimėjo šioje situacijoje, tai pats Braithwaitas Vidutiniškas žaidėjas vietoje neužtikrintos ateities ir galimo žaidimo 2 divizione kitam sezone (o žinant, kad po kito sezono sueitų 30, ir kažkokių karjeros perspektyvų nelabai bebūtų) bachūrelis išsireikalavo 4,5(!) metų kontraktą su 300mln.€ išpirkos suma Tai reiškia, kad jeigu nenorės išeit ir dar būt svarbia komandos dalim kur nors kitur, Braithwaitas galės ant Barcelonos suolelio sedėt iki kol sueis 33 metai. Nežinau tik algos, bet pagal kitas kontrakto detales, turbūt irgi išsireikalavo algą, kokios dar savo karjeroje nebuvo gavęs (keturiem su puse metų...). O šiaip tai visom likusiom pusėm blogas transferas, nesakau, kad jis negali puse sezono iššauti kaip koks Paulinho, bet neįsivaizduoju kur jį Barca dės kai jam bus 31-32 arba net sekančiame sezone.
Cituoti
tedd (Olympique de Marseille) 02-20 12:50
39 18
Cia tai absurdas visiskas Idomu kiek uefalonos vadai i stalciuka idejo la ligos vadovam uz toki absurdiska sandori. Slykštyniu klubas tfu.
Cituoti
 dode1987 02-20 15:45
18 0
#BartomeuOut
Cituoti