Oficialu: A. Griezmannas pasiprašė būti parduotas "Atletico" klubo

Antradienį po pietų pasirodę pranešimai apie Antoine'o Griezmanno norą palikti Madrido "Atletico" buvo patvirtinti nepraėjus nė parai.

"Atletico" oficialioje svetainėje pranešė, kad po susitikimo su pačiu futbolininku buvo informuoti apie tai, kad šis nori išvykti. "Rojiblancos" taip pat įkėlė vaizdo įrašą, kuriame prancūzas aiškina savo sprendimą.

"Tai buvo neįtikėtini penkeri metai. Dėkoju už viską, Jūs visada išliksite mano širdyje", – prie vaizdo įrašo rašomi A. Griezmanno žodžiai.

Neabejojama, kad A. Griezmannas bus parduotas "Barcelona" klubui. Jau net buvo pranešta, kad katalonai jį įsigys už 125 mln. eurų sumą.

28-erių metų prancūzas dar praėjusią vasarą buvo sulaukęs pasiūlymo iš "Barcelona" klubo, tačiau galiausiai atsisakė šios galimybės ir pasirašė naują kontraktą su "Atletico". Kaip paaiškėjo vėliau, tai tebuvo laikinas prancūzo sprendimas.

A. Griezmannas per penkerius metus "Atletico" komandoje sužaidė 252 rungtynes, įmušė 133 įvarčius ir iškovojo tris titulus.

Įvertinimas: 9 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 05-14 23:44
29 2
Barcai tikrai tinkamas grajokas, tik pagrindinis klausimas bus ne kur ji statyti, o kaip psichologiskai elgtis, kad nepalūžtų prie spaudimo.. Ir tai savaime aisku reiskia Coutinho isvykima, kažkodėl speciau kad i EPL
Cituoti
 Madridistas (Real Madrid C.F.) 05-14 23:54
26 5
Nesuprantu kaip taip yra, kad Realas atrodo nekiša niekur pagalių į ratus Barcai, nei už Ajaxo duetą, nei čia jokių net gandų, kad Barcai kaina užkelt.
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 05-15 11:02
8 0
Realas net nesidomi Griezman... O zaidejas is Atletiko yra perejes ne vienas i Reala
Cituoti
flasher1 (Everton FC) 05-15 07:27
14 6
Dar vienas verksnys, kurio nuomonė kasmet keičiasi. Jokios pagarbos tokiems žaidėjams.
Cituoti
 V (Bayern Munich FC) 05-15 07:43
7 1
Bayern apsipirkinės vasarą
Cituoti