Oficialiai prie "Bayern" prisijungęs P. Coutinho: "Turiu labai didelių ambicijų"

"Barcelona" pirmadienį ryte oficialiai patvirtino, kad Philippe Coutinho artėjantį sezoną praleis Miuncheno "Bayern" klube.

Rekordiniu katalonų komandos pirkiniu tapęs, tačiau taip ir neatsiskleidęs brazilas į Vokietiją išvyksta nuomos pagrindais. Oficialiame pranešime nurodoma, kad už sezono trukmės nuomą bavarai sumokės 8,5 mln. eurų.

Kitą vasarą "Bayern" į futbolininką galės įgyti visas teises, tačiau turės sumokėti gana įspūdingą sumą – 120 mln. eurų.

Pats P. Coutinho į Miuncheną atvyko sekmadienį, o šiandien jau pasirodys ir treniruočių centre.

"Man tai yra naujas iššūkis – atvykstu į naują šalį ir vieną geriausių klubų Europoje", – savo pirmajame interviu sakė atakuojantis saugas.

"Labai nekantrauju pradėti šią kelionę. Kaip ir pats "Bayern" klubas, turiu didelių ambicijų ir esu įsitikinęs, kad kartu su naujais komandos draugais pasieksime savo tikslus", – pridūrė šią vasarą su Brazilijos rinktine Pietų Amerikos čempionu tapęs P. Coutinho.

P. Coutinho "Bayern" ekipoje vilkės 10-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius, kuriuos pastaruosius dešimt metų vilkėjo šią vasarą karjerą baigęs Arjenas Robbenas.

27-erių metų saugas praėjusį sezoną "Barcelona" ekipoje per sužaistas 54 rungtynes pasiekė 11 įvarčių ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 9 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Waj
Waj (Manchester United FC) 08-19 12:12
39 1
Manau, kad abiejoms pusems naudingas Countinho atvykimas. Jei demonstruos savo geriausia zaidima, tai tikiu, kad Beyernas sukrapstys tuos 120 mln.
Cituoti
 Bau Darius 08-19 12:22
31 2
Gaila, kad taip ir nesuzibejo Barsoj, turetu iseit jam i nauda pakeisti aplinka ir pradet viska is naujo.
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 08-19 13:02
23 3
Tikiuosi matyti geriausia Coutinho versiją.
Cituoti
 ManUTD! 08-19 13:42
18 0
Ble vaidai jauciu nebenusileisi is kosmoso tu...
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 08-19 13:02
14 4
Pagaliau bus kam freekickus mušti
Cituoti