O. Tabarezas: "Jokių pasiteisinimų – Peru turėjo geresnį planą ir keliauja tolyn"

2019-06-30 10:27:54 Copa America Urugvajus Peru

Urugvajuje – didžiulė tragedija: aistringai šalyje palaikoma rinktinė Pietų Amerikos čempionato ketvirtfinalyje užbaigė kovą dėl trofėjaus.

Šeštadienį vakare Urugvajaus rinktinė po 11 metrų baudinių serijos krito prieš Peru. Urugvajus dominavo pagrindinio laiko metu, tačiau vyriausiasis ekipos treneris Oscaras Tabarezas nebandė ieškoti kaltų.

"Rezultatas yra nuviliantis, tačiau turime su tuo susitaikyti", – teigė strategas.

"Žaidėme su tikslu laimėti, visą laiką bandėme žaisti savo futbolą, bet galiausiai mums nepavyko. Mes suklydome ties vienu aspektu – nuošalėmis. Mums buvo užfiksuotos septynios nuošalės, kurių metu pasiekėme tris įvarčius.

Visgi tai nėra pasiteisinimas. Mes paprasčiausiai negalėjome laimėti šių rungtynių, mes nebuvome panašus į save. Varžovai atvyko su tinkamu planu ir užkirto kelią mums.

Galiu pasakyti tiek, kad nėra komandų, kurios visada laimi ar tų, kurios visada pralaimi. Mes turime pasimokyti iš šių rungtynių ir grįžti stipresni", – pasakojo O. Tabarezas.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 06-30 11:36
18 6
Daugelis trenerių turėtų pasimokyti iš jo.
Cituoti
 V (Bayern Munich FC) 06-30 12:20
10 0
Yra viena komanda kuri visada pralaimi
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 06-30 13:49
9 0
Treneris dzentelmenas, pagarba jam. Kitais metais gales bandyt
Cituoti
Alvydasas30 06-30 18:04
1 5
manau ims sita taure Brazilai Argentinoje maziau geru zaideju ten tik Aguero ir Dybala mesispriesininku nepaperka rinktineje ir jo nebera
Cituoti