O. Giroud kitą sezoną tikisi kovoti dėl "Premier" lygos trofėjaus

Kontraktą su Londono "Chelsea" dar sezonui pratęsęs Olivier Giroud kartu su komanda bando įsisavinti naujojo ekipos stratego Franko Lampardo diegiamas naujoves.

"Aristokratai" artimiausius du žaidėjų perėjimų langus negalės įsigyti naujų futbolininkų, tačiau tai, pasak 32-ejų prancūzo, neturėtų jiems trukdyti kovoje dėl "Premier" lygos trofėjaus.

"Manau, kad naujasis treneris turės sudėtį, su kuria šį sezoną galima kovoti visuose frontuose.

Jauni žaidėjai dažniausiai būna priversti išvykti nuomos pagrindais, jog gautų daugiau žaidybinio laiko, tačiau draudimas įsigyti naujus futbolininkus suteiks jiems galimybę gauti daugiau laiko aikštėje liekant komandoje. Patikėkite, mes turime tikrai daug talentingų jaunuolių "Chelsea" gretose.

Čempionų lyga yra labai sudėtingas turnyras. Nors mes turime nemažai talento, tačiau šiek tiek trūksta patirties. Visi žino, kad Čempionų lygoje patirtis yra be galo svarbi.

Stengsimės kovoti visuose turnyruose, tačiau pagrindinis komandos tikslas yra mesti iššūkį "City" ir "Liverpool" ekipoms kovoje dėl "Premier" lygos trofėjaus", - bendraudamas su BBC sakė O. Giroud.

Įvertinimas: 7 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 07-16 23:40
13 2
Maladiec!!! Giroud sario futbolas netiko, nebuvo aukstu kamuoliu is krastu.. prie super Frenkio atsimatuos ~15 bankiu laisvai
Cituoti
 Blue blood 07-16 22:49
10 3
Nenaujiena kaip visalaik visi nurasineja Chelsea,bet musu kovotojams tai normalu tuo mes uzsigrudine ir visalaik kovojam iki galo
Cituoti
Rio_Ferdi
 Rio_Ferdi (Manchester United FC, Nyderlandai) 07-17 11:55
5 0
Tai tu nežiûrėk ką ten anoniminiai pridurkai ant Chelsea stumia. Kaip tik Chelsea turi daug potencialo ir ne tik pasiekt 4-ą. Vien ju saugu grands yra labai gerai atrodanti, čia Lampardui bus smagu konstruot žaidimą turint Kante su Jorginho. Aišku kalbėt apie EPL titulą gal kiek per drasu, bet va Hazard išvykimas gali mobilizuot kitus talentingus žaidėjus. Komandinis žaidimas gali bût pagrindiniu koziriu, o ne žiûrim gal Hazardas mus patraukus..
Cituoti
Pizdukas
 Pizdukas (Juventus FC) 07-16 17:18
13 11
Kovoti tai saunu, bet kad sansu nelabai yra su tokia sudetim, plius be pastiprinimo siemet :/
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 07-16 23:39
3 2
Vaiduli nebegaruok gal.. per 2m nemaciau nei vieno logisko tavo komentaro.. uz klikbaita jauciu ir i rudaja susiduotum
Cituoti