O. G. Solskjaeras žada suteikti daugiau šansų jauniesiems "Man Utd" futbolininkams

"Manchester United" ketvirtadienį pergalingai startavo UEFA Europos lygos turnyre - "raudonieji velniai" namuose tik minimaliu rezultatu 1:0 palaužė "Astaną".

Šeimininkai aikštėje dominavo nuo pat susitikimo pradžios, tačiau vienintelis mačo įvartis krito tik 73-ąją minutę, kuomet pasižymėjo 17-metis Masonas Greenwoodas.

Ole Gunnaras Solskjaeras šansą suteikė ir kitiems jauniesiems futbolininkams, o po rungtynių teigė, kad tokių šansų jie sulauks ir ateityje.

"Patys apsunkinome savo situaciją. Tokiose rungtynėse galima užsitikrinti pergalę per pirmąsias 20 minučių, jei išnaudoji vieną ar dvi susikurtas progas.

Akivaizdu, kad kai kuriems mūsų žaidėjams reikėjo žaidimo laiko. Džiugu, kad pavyko iškovoti tris taškus. Šiuo atžvilgiu mūsų startas turnyre yra puikus.

Manau, kad šiandien buvo puiki proga pasireikšti jauniesiems mūsų futbolininkams. Nebūtume jų leidę į aikštę, jei jie nebūtų pasiruošę.

Tinkamą žaidimo ritmą galima pagauti tik tuomet, kai žaidi kiekvieną savaitę. Kai kurie žaidėjai nežais sekmadienį prieš "West Ham United", tačiau gaus šansą kitos savaitės viduryje rungtynėse su "Rochdale" ekipa", - bendraudamas su "BT Sport" kalbėjo O. G. Solskjaeras.

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ManUTD! 09-20 14:49
13 1
Vyrai,kokias varzybas ziurejot? Smugiai 20-3, smugiai i vart. Plota 7-0, kamuolio kontrole 75/25. Kas cia kur buvo uzsidare? Apie 100% progas kurias svaiste,net kalbet neverta,nes turejo but MINIMUM 4-5. Pozityvas tas,kad geriau pries toki varzova jas svaistyt,nei pries sitpresni.
Cituoti
euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 09-20 15:13
5 1
O neteisybe sake? Jauniasia sudetis pagal vid. amziu premier lygoj.
Cituoti
 Leo10 (FC Barcelona, Lietuva) 09-20 13:15
2 13
Jau sakė tą patį prieš mėnesį
Cituoti