O. G. Solskjaeras: "Einame teisinga linkme"

"Manchester United" "Premier" lygoje šį sezoną startavo įspūdinga pergale prieš Londono "Chelsea", tačiau po to sekė lygiosios su "Wolves", pralaimėjimas prieš "Crystal Palace", o šeštadienį dar du taškai buvo prarasti mače su "Southampton".

Po rungtynių "raudonųjų velnių" strategas Ole Gunnaras Solskjaeras akcentavo neišnaudotas progas, tačiau teigė, kad komanda eina teisingu keliu.

"Rungtynės vyko taip, kaip ir norėjome. Pirmavome 1:0, o būtent tokiais atvejais galima tinkamai išnaudoti savo kontratakas.

Prie varžovų vartų turime būti negailestingi ir geriau išnaudoti savo progas, tačiau to padaryti nepavyko. Mes tiesiog leidome varžovams likti rungtynėse.

Net nežinau, kiek smūgių atlikome šiandien ar mače su "Crystal Palace", bet svarbiausia yra pasinaudoti tais šansais. Tokia futbolo esmė - pasiųsti kamuolį į vartus. Mes ties tuo dirbame.

Pastarosiose trejose rungtynėse mes tiesiog dominavome ir žinome, kad einame teisinga linkme. Turime priprasti prie tokio žaidimo stiliaus.

Paskutiniuose mačuose neiškovojome daug taškų, bet tai laikina. Jaučiamės vis geriau žaisdami tokį žaidimą. Esame jauna komanda, todėl reikia laiko", - po rungtynių sakė O. G. Solskjaeras.

Įvertinimas: 6 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Edgarinio
 Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 09-01 12:52
25 1
"Pastarosiose trejose rungtynėse mes tiesiog dominavome". Paskutinių rungtynių nežiūrėjau, bet teko stebėti mačą su Crystal Palace, tai nežinau ar kamuolio stumdymą viduryje be jokios minties galima pavadinti dominavimu.
Cituoti
 Ignas Mantv (Manchester United FC) 09-01 10:44
21 6
Ziurint kokia ta linkmė, kovoti dėl išlikimo ar kazkas rimčiau.
Cituoti
euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 09-01 16:01
11 5
As nesuprantu ka jus per nesamones komentuojat? Akivaizdu, kad komanda formuojama is naujo, auginamas jaunimas. Jus cia *** tikites kad sezona paugliai ims visas taures.
Cituoti
Karsiux76ers (Manchester United FC, Anglija) 09-01 14:20
8 2
Pritariu treneriui trūksta truputėlio sėkmės ir realizacijos svarbu palaipsniui atsikratyti nereikalingų žaidėjų kaip rojo jones ir pan.
Cituoti
 Atheist (Manchester United FC, Lietuva) 09-02 07:51
3 0
Man ši Man Utd komanda labai patinka. Pagaliau tikrai klausoma trenerio, atsikratoma inkarų, kurie tik gauna milžinišką algą, o yra nemotyvuoti žaisti. Ugdomas jaunimas, kuriam į pagalbą perkami tik reikalingi žaidėjai. Nesitikiu ypatingu rezultatų, kad bent į Europos lygą papultu. Per šį sezoną bus suteikta galimybė pasirodyti visiems jauniems žaidėjams ir po sezono matys kurių verta atsisakyti. O atsisakius inkarų taupoma naujiems žaidėjams.
Cituoti