O. G. Solskjaeras apie dvikovą su "Man City": "Manau, kad vis dar esame didesnis klubas"

Šeštadienį futbolo mylėtojų akys kryps į Mančesterį, kur "Etihad" stadione įvyks šio miesto derbis.

Nors  turnyrinėje lentelėje "Manchester City" ir "Manchester United" ekipas skiria 11 taškų, o "raudonieji velniai" aukščiau už "miestiečius" "Premier" lygoje nėra finišavę nuo Sero Alexo Fergusono pasitraukimo, Ole Gunnaras Solskjaeras yra įsitikinęs, kad "Man Utd" vis dar yra didesnis klubas nei "Man City".

"Manau, kad vis dar esame didesnis klubas. Dabar mes bent jau galime sužaisti derbį kiekvieną sezoną. Kaip žaidėjui man teko praleisti gana daug laiko Mančesteryje, kol pagaliau turėjau galimybę tai padaryti.

Žinoma, viskas pasikeitė nuo to laiko. "Man City" dabar yra daug geresnė komanda, lyginant su ta, prieš kurią teko žaisti man.

Futbolas taip pat stipriai pasikeitė. Anksčiau buvo leidžiama kietesnė kova, o dabar viskas labiau remiasi į techninę bei taktinę kovą.

Vis tik derbyje kova ir toliau turėtų būti kieta. Mes nežaidžiame krepšinio, todėl būsime pasiruošę kovai, jei ji bus leidžiama", - prieš mačą kalbėjo O. G. Solskjaeras.

Įvertinimas: 5 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-07 13:30
19 3
Na ir tas pats man city anglijoje prieš šeichus nebuvo klubas be vardo, kažkada seniai ar tai prieš ar po antro pasaulinio anglijos čempionai buvo, bet tai labai seniai Čia tas, kas didesnis klubas yra labai nekonkretu ir kiekvienas mato savaip viską. Pvz. pagal titulus ir istoriją evertonas yra didesnis klubas už man city už totte ir už chelsea, bet šiandien matom, kad situacija kitokia yra. Taip jei išskirt tai mano nuomone Liverpool ir Man utd yra kažkas tokio anglijoje, tai matome ir iš titulų ir iš fan bazių. Bet kaži kaip ten bus po kokio 20 metų. Naujos kartos auga, kurie nežino praeities. Pvz. kokie chelsea fanai stumia ant man city, kad tai šeichų projektas, nors chelsea tai realiai abromovičiaus projektas, ir netgi sakyčiau man city istorija yra didingesnė nei chelsea. Tačiau jau praejo daugiau metų nuo Abromovičiaus investicijų ir jauniems fanams jau įaugę, kad chelsea yra didelis klubas su istorija.
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 12-07 13:02
7 15
Didesnis kluabs nesamdytu tokio trenerio, kuris augintu jaunima, vietoj to, kad kovotu del titulu
Cituoti
MCsirgalius
MCsirgalius (Manchester City FC) 12-07 12:28
7 28
You live in the past
Cituoti