O. Dembele dėl traumos gali praleisti visą likusį sezoną

2020-02-04 16:41:12 Ousmane Dembele FC Barcelona

"Barcelona" stovykloje – liūdnos nuotaikos: Ousmane'as Dembele dėl pirmadienį treniruotėje patirtos traumos gali nerungtyniauti iki sezono pabaigos.

Vakar rašėme, kad O. Dembele, vos tik išsigydęs ankstesnę traumą, pajuto šlaunies raumens diskomfortą ir turėjo vėl pasirodyti klubo gydytojams.

Šiandien "Barcelona" patvirtino, kad žaidėjui įplyšo šlaunies raumens sausgyslė. Priduriama, kad daugiau detalių bus atskleista kelių valandų bėgyje.

Visgi pranešime aiškiai nurodoma, kad trauma yra rimta ir futbolininkui vėl teks ilgam atsisveikinti su futbolu. Neoficialiais duomenimis, jam gali tekti nerungtyniauti nuo 3 iki 4 mėnesių, kas reikštų sezono pabaigą.

O. Dembele iš viso šį sezoną aikštėje pasirodė 9 kartus ir pelnė vieną įvartį.

Už 105 mln. eurų su 40 mln. bonusų suma prie "Barcelona" prisijungęs prancūzas iš viso per savo karjerą Katalonijos klube dėl traumų jau praleido 59 rungtynes, o sužaidė – 74.

Įvertinimas: 7 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 02-04 18:08
23 0
Bale 2.0,tik Bale beluzinedamas vistiek buvo labai svarbus CL finaluose. Nepasiseke pacanui
Cituoti
Kenedis 02-04 21:45
2 0
super pirkinys
Cituoti
 V (Bayern Munich FC) 02-04 21:40
2 0
Ali Dia atgime?
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 02-04 21:07
5 24
B.lia, b.lia, galima tik pagailėt Messi. ValMierdos dau.nas visiškai sužlugdė labiausiai dominuojančią dešimtmečio komandą ir ir nuvarė maksimaliai įmanomai, o dabar maksimalioj duobėj esančioje komandoje ValMierdos dau.no "komplektavimo" dėka komanda ir aišku kelių traumų dėka komandoje liko tik trys atakos žaidėjai ir Messi lošia su trauma nuo per didelio krūvio tempti komandą mačas po mačo be jokio poilsio savo metuose, kad komanda nenugarmėtų į visišką dugną ir būtų bent minimali viltis paimti kokią nors taurę šį sezoną Nu ant kiek žmogui gali nesisekti, tiesiog žiauru Manau Messi parodė maksimaliai įmanomai ištikimybės Barcai, laikas jam spjauti šitiems debilams ant snukio didelį žalią vaflį ir šauti į Newello Jaunuosius Berniukus pasidžiaugti dar keliais sezonais futbolu, o tai čia yra visiška duobė. Be pastiprinimo Messi nepatemps fiziškai trim frontais daužyt ir ant kupros komandą tempti vienas, Fati taip pat savaime aišku nepatemps fiziškai, juk dabar jau nebėra išvis ką leist, jis nuolatos lošt starte Griezmannas vienintelis kuris gali ištempti bent jau fiziškai manau visas rungtynes, bet jis vis dar iš medžio iškritęs ir iš metro į tuščius vartus neįridena idealių padačių, tai kažkaip sunku tikėtis, kad staiga jo kreivė šaus aukštyn Jau turėjo dachuja laiko adaptuotis. Dar bur prikolas, kad Messi negalės lošti prieš perpuvusios pensininkų ir atbrosų lygos lavonus ČL ir be jo Barca bus išdulkinta Barcai ir Setienui atėjo maksimalių išbandymų metas. Gal būtų sveika pabandyti Semedo krašto puolėju palošti kad būtų bent minimali rotacija, juk tuoj prasidės grajai nuolatos kas tris dienos, čia visiška beprotybė pratempti iki sezono galo su trim žaidėjais, iš kurių Messi jau ir taip su trauma lošia, kad dar būtų išvis dėl ko varžytis
Cituoti