Nutrūko "Man Utd" ir P. Dybalos derybos

"Manchester United" ir Turino "Juventus" ekipos prieš kurį laiką pasiekė susitarimą, pagal kurį turėjo apsikeisti žaidėjais. Anglijos ekipa turėjo gauti Paulo Dybalą, o Romelu Lukaku būtų persikėlęs į Turiną.

Nors abu klubai pasiekė susitarimą, tačiau "raudonieji velniai" nesugebėjo rasti bendros kalbos su P. Dybala, praneša "Sky Sports". Anot pranešimų, argentinietis ir jo agentas iškėlė itin aukštus finansinius reikalavimus, o pats futbolininkas nebuvo sužavėtas tokia mainų galimybe.

Tai reiškia, kad į "Juventus" neišvyks ir Belgijos rinktinės puolėjas R. Lukaku, tačiau skelbiama, kad "Man Utd" ir toliau sieks parduoti savo futbolininką, o Ole Gunnaras Solskjaeras daugiau šansų suteiks jaunajam Masonui Greenwoodui.

Šia situacija pasinaudoti bandys Milano "Inter" ekipa, kuri jau ilgą laiką medžioja belgą. 

R. Lukaku praėjusį sezoną "Man Utd" gretose sužaidė 45 rungtynes bei pelnė 15 įvarčių.

Įvertinimas: 13 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Incogn 08-05 14:02
18 1
As tai labai dziaugiuosi, zaidejas tikrai nedemonstravo didelio noro atvykti, o algos norejo kosmines, ypac po labai blankaus praeito sezono. Geriau jau ne tokia garsi pavarde, bet zmogus degantis noru atstovauti kluba, o ne zvaigzde atvykusi algos cekiu pasiimt.
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 08-05 11:15
12 2
Kaip (ne)tikėta
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 08-05 14:06
6 1
Nu gaila tikrai. Bet siaip viskas logiska, Dybala norejo i MU tik jei uzdirbtu didelius pinigus ir net atvykes nebutu motyvuotas ilgalaikiams tikslams. Tai aisku, kad treneriui tokiu zaideju nereikia
Cituoti
kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 08-05 11:18
9 7
Nu manau cia dar nera pabaiga sitoj istorijoj ir iki penktadienio dar rasys ir rasys apie situos mainus ivairiausiu gandu kas idomu sitoj situacijoj tai kad Dyabala realiai bus sub player Juvej visa sezona be jokiu kalbu. Kad ir ka kalbetu Sari kad ras jam vieta aikstej ir pan. Sedes ant suolo, tai labai idomi jo pozicija dėl prasomo kosTminio atlyginimo.
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 08-06 03:32
0 0
Taip buvo su Di Maria etc.
Cituoti