Nuostabus E. Džeko įvartis rungtynių pabaigoje padovanojo "Romai" pergalę (VIDEO)

„Roma“ ekipai „Serie A“ pirmenybių startas buvo itin sudėtingas. Edino Džeko išgelbėta „Roma“ 1:0 įveikė „Torino“ ir įsirašė pirmuosius taškus į savo sąskaitą.

„Roma“ jau per pirmas 20 minučių turėjo realias progas pasižymėti, tačiau Aleksandaras Kolarovsa bei Javieras Pastore nesugebėjo išnaudoti savo progų.

Kėlinio pabaigoje atšokusį kamuolį į vartus bandė pasiųsti Alessandro Florenzi, tačiau Salvatore Sirigu išgelbėjo savo komandą.

Po pertraukos iškart krito įvartis į „Romos“ vartus, tačiau Iago Falque buvo atsidūręs nuošalėje ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kiek vėliau abi komandos dar turėjo progų pasižymėti, tačiau to nepavyko padaryti iki 89-osios minutės.

Tuomet itin po gero Justino Kliuverto perdavimo puikiai vienu lietimu sužaidė E. Džeko, kuris pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir nepaliko vilčių S. Sirigu.

Nors arbitras pridėjo 7 minutes, „Torino“ per tą laiką atsakyti savo varžovams nesugebėjo.

„Torino“ 0:1 „Roma“
89‘ [0-1] E. Džeko