"Norwich" treneris po lygiųjų su "Tottenham": "Šį sezoną nė vienas sprendimas nebus mūsų naudai"

2019-12-29 11:25:13 Premier League Norwich City FC

"Norwich City" ekipa šeštadienį tik paskutinėmis akimirkomis išleido pergalę iš savo ranku mače su "Tottenham", kuomet pačioje susitikimo pabaigoje 11 metrų baudinį realizavęs Harry Kane'as išplėšė tašką "pentinams".

Vis tik rungtynių eiga galėjo būti visiškai kitokia, kadangi "Norwich" pirmavo po 18-ąją minutę pelnyto Mario Vrančičiaus įvarčio, o jau 33-ąją kamuolį į vartus pasiuntė "kanarėlių" puolėjas Teemu Pukki. Tiesa, po VAR peržiūros buvo užfiksuota abejotina nuošalė ir rezultatas liko nepakitęs.

Po rungtynių "Norwich" strategas Danielis Farke džiaugėsi savo komandos pasirodymu, tačiau neslėpė nusivylimo dėl VAR sprendimo.

"Tai yra labai geras rezultatas prieš aukščiausios klasės komandą, kuri praėjusį sezoną žaidė Čempionų lygos finale bei turi puikų trenerį.

Esame lygos naujokai, todėl iškovoti tašką, žaidžiant dvejas rungtynes per tokį trumpą laiką, mums yra puikus pasiekimas.

Vis tik esame šiek tiek nusivylę, nes kai kurie sprendimai buvo priimti ne mūsų naudai. Taip pat praleidome vėlyvą įvartį, kurio tikrai galėjome išvengti, tačiau tai vis tiek yra svarbus taškas.

Mums nebereikia kalbėti apie VAR, nes kaip jau sakiau, šį sezoną nė vienas sprendimas nebus mūsų naudai. Labai sunku susitaikyti su tuo, kad Pukki įvartis buvo neįskaitytas. Jei atvirai, tai gadina futbolo dvasią", - po rungtynių kalbėjo D. Farke.

Įvertinimas: 5 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Anbo
Anbo (Brazilija) 12-29 12:28
16 2
tokių nuošalių tikrai nereikia fiksuoti, tai kenkia futbolui
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-29 12:47
9 2
Na tottei kol kas sekasi su VAR'u, bet kas 2ia per nuošalė, kaip ir kiti komentatoriai sako, tai tikrai griauna futbola, nuošalę reikėtų fiksuoti pagal batelius. Dabar įsivaizduoju vienas žaidėjas pritūpęs, jam keliai susilenkę automatiškai, ir ką keliai nuošalėje, nors realiai abu žaidėjai vienoje linijoje O tos pažąsčių nuošalės tai iš vis kosmosas Gal po sezono taisyklės bus pakoreguotos ir labiau pritaikytos VAR'ui. Dabar klausimas kam tie šoniniai bereikalingi? Nebent tik užribiam fiksuot, nes kai buna nuošalės nefiksuoja, o kai jų nebūna kasrtais ir sušvilpia
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-29 13:29
5 0
Taip tu teisus, bet kažką reik tobulint ar pačią VAR technologiją ar ką, nes tokios pažastinės nuošalės tai atrodo juokingai ir graudžiai.
Cituoti
 Gerard 12-29 11:57
9 4
Absoliučiai teisingai, tik batelių padėtis turėtų lemti nuošalę. Kvailesnės užfiksuotos nuošalės dar nebuvau matęs. Kojos pusmetriu toliau, bet stipriai pasviręs startuoja. Absurdas.
Cituoti
euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 12-29 13:06
5 3
Futbole yra oro linija, cia tau ne krepsinis.
Cituoti