N.Kesminas: esu kaltas prieš lietuvišką futbolą

2020-01-20 15:28:41

Televizijos komentatorius Nerijus Kesminas socialiniame tinkle paragino prisipažinti žmones, kurie yra prisidėję prie lietuviško futbolo žlugdymo.

"Sutikau nūnai netyčia Lietuvos futbolui kažkada prezidentavusį Liutauras Varanavičius. Prisėdom, prisiminėm smagius romanovinius-kvedarinius laikus. Aišku, vėl išsikėlėm klausimą: kas kaltas dėl to, kad Lietuvos futbolas dabar yra ten, kur saulės šviesa neprasiskverbia? Netikėtai lengvai – bent jau man – pripažinom: aš... ir tu.

Netikėtai dėl to, kad lietuviška futbolo bendruomenė į šį klausimą žino kitą atsakymą – kaltos buvusios federacijos valdžios. Neaišku, kurios, neaišku, dėl ko konkrečiai. Kaltos jos – ne aš, nors rinkau jas aš – mane suklaidino. Devynis kartus iš eilės, kaip kažkada sudainavo vienas futbolui neabejingas žmogus, nors daina buvo apie ką kita. Suprask, visi man melavo, o aš klastos neįtariau. Paskui bus kaltos kitos, naujos futbolo valdžios. Patogu, blemba.

Nors ir ne taip svarbu, kas kaltas dėl to, kad šūde plaukiojam, su eksprezidentu sutarėm pahaštaginti. Pakurti savotišką Me Too antipodą – galėtų vadintis ašžlugdžiaufutbolą. Faktas, kad dviese su L.Varanavičiumi Lietuvos futbolo sužlugdyti mes nebūtume pajėgę. Akivaizdu - kažkas dar prisidėjo.

Būtų įdomu sužinoti, kas išdrįs prisipažinti. Kol L.Varanavičius neparašė, būsiu vienas:

Aš, Nerijus Kesminas, žlugdžiau Lietuvos futbolą. Žlugdžiau, nutylėdamas, kai galėjau pasakyti, bet nesakiau. Kai gražinau ir neviešinau to, kas nebuvo gražu. Kodėl? Kartais – iš tingumo, bet dažniausiai dėl to, kad man taip buvo patogiau. Stengiuosi taisytis, bet pripažįstu – esu kaltas prieš lietuvišką futbolą. Liutaurai? Kiti?" - rašė N.Kesminas.

Įvertinimas: 19 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Jonas Jonaitis 01-20 20:26
17 2
tada ir as kaltas nes neziuriu lietuvisko futbolo
Cituoti
 Lyras 01-20 23:14
2 2
Gerbiamas Kesminai, visiškai nesitikėjau, kad taip "neprotingai" išdėstysite mintis. Pats esate ne prie ko, kad ir kaip norėtumėte, dėl vieno paprasto dalyko - nes nebuvote "sprendimų priėmėjas". Tai vertinant iš šios argumentacijos, tai, Jūs tik pats žinote dėl kokios priežasties tokio tipo diskusiją sukėlei. Kitas dalykas, tai gerbiamas Varanavičius, jis buvo "sprendikas", bet jo pačio "bėdelė", kad jis sprendimų nepriiminėjo, tai ar nesugebėjo ar neleido ar nenorėjo. Tai čia ir yra viena jo didžiausių "bėdelių", kad nieko neveikimas yra didžiausia problema kaip ir jo Bėda. Tai žmogus, kuris ir buvo LT duobkasių gretose, nes jeigu būtų stiprus sprendikas, ir garbingas, tai būtų garbingai atsistatydinęs, o ne tempęs gumą daugiau kaip dešimt metų, net nesugebėjęs suformuoti tinkamos komandos ir atstovėjęs reikamą futbolo vystymo strategiją. Ką tas dešimtmečio tempimas davė, tai rezultatas yra lygiai vienos futbolo kartos praradimą. Išeitų taip, jeigu Jis tai garbingai pripažins ir nurodys priežastis, tais taps Vyrų Vyru. Bet ar vėl tik per gerbiamą Kesminą leis oro burbulus, o ne priešakyje stovės, kaip pats sau su pasididžuavimu yra tiksliai pravardę suteikęs "bubble maker". Tai ar jūs duobkasys ar Jūsų turėtu kąstuvu kažkas pasinaudojo, gerbiamas Liutaurai?
Cituoti